Ardo Kaljuvee testis Alexela nutikat rendihaagise teenust

Vahetult enne jõule tõime turule mugava ja nutika lahenduse, tänu millele on haagise rentimine nüüdsest ööpäevaringselt kättesaadav. Alexela loodud lahenduse abil saab klient rentida haagist oma nutitelefoni abil.

4. Jaanuar 2021

Sinivee Indrek, AS Alexela e-kanalite äriarenduste juht

Olgu selleks ootamatud väljaminekud, sooduspakkumised või siis ammu planeeritud hulk jõulukingitusi – Alexela Kodukrediitkaart on selleks turvaline ja kindel abiline igas (veebi)poes.

11. Detsember 2020

Alexela kontsert Tammistu toetuseks

Jõulueelsel perioodil tulevad Tammistule perekodu rajamiseks puuduoleva summa kogumisel appi Põhjamaade Sümfooniaorkester, kontratenor Andreas Scholl ja dirigent Anu Tali, kes pühendavad oma detsembri algul toimuvad kontserdid Tammistu perekodu toetuseks. Kontserdipileti tulu annetatakse Tammistu perekodu valmimiseks.

19. November 2020

Karmo Piikmann ja Katrin Püks

AS Alexela personalijuht Katrin Püks märgib, et esimene mõte, mis kandideerijatel Alexela nimega seostub on tankla ja vahel ka mugavuspood, ent tegelikkuses avaneb selle unikaalse energiaettevõtte ust paotades hoopis laiem maailm. Maailm, kus on keskmine töötaja vanuses 38 eluaastat ja väärtused, mis sõnavad, et nalja peab ka saama!

17. November 2020

Alexela uudisminutid Muudame maailma

Seekordses Alexela uudisminutites uurime, mis imevigur see kuulikindel kohv on ja saame teada, millised on kõige lemmikumad kohvijoogid Alexela mugavuspoodides. Kristjan Port räägib meile, mis meile siis ikkagi kohvi juures meeldib ja külla lähme ka KohviNohikule, kes toob teadmist, kes joob "pätikat"?

13. November 2020

Alexela uudisminutid Muudame maailma

TV3 eetris saab näha Alexela Autominuteid uues kuues ehk siis Alexela “Muudame maailma” uudisminutid. Saadetes hakkame vaatajateni tooma roheenergia teemalisi uudiseid nii automaailmast kui laiemalt.

10. November 2020

Paldiski monoliitne aluskord

Alexela grupp arendab Paldiskis pump-hüdroakumulatsioonijaama projekti. Taolise jaama näol on tegemist maa-aluse elektrijaamaga, mille eesmärk on elektri tootmise ja tarbimise optimeerimine pumbates merest vett maa-alustesse šahtidesse või vastupidi.

5. November 2020

news-default-pic

Alexela sulgeb 30. novembril kell 14.00 tankimiseks Harju maakonnas asuva Kose-Risti automaattankla ja suunab kliendid oma Kose tanklasse, kus asub ka tanklapood.

5. November 2020

Alexela Varahalduse AS, mille alla kuuluvad Alexela grupp ja selle tütarettevõtted, konsolideeritud majandustulemused näitavad 2019. aastal ootuspärast tulemust. Konsolideeritud käive oli 2019. aastal 228 miljonit eurot, aasta varem oli see 276 miljonit eurot. Alexela Varahalduse AS EBITDA ulatus mullu 9,4 miljoni euroni.

2. November 2020