Alexela uudisminutid Muudame maailma

2021. aasta rahvusvahelise jätkusuutlike brändide indeksi tulemusel peab Eesti tarbija Alexelat siinsetest kütuseettevõtetest sotsiaalselt ja keskkonnaalaselt kõige jätkusuutlikumaks brändiks. Uuringu käigus paluti inimestelt hinnangut 50 erinevale Eesti brändile, üldarvestuses kuulub Alexelale tugev 13 koht. Sustainable Brand Index™ brändiuuring viidi Eestis läbi teist aastat.

16. Aprill 2021

Alexela nutihaagis (foto Ardo Kaljuvee)

Energiaettevõte Alexela tõi koostöös TIKIrendiga esimesena Eestis turule nutika rendihaagise teenuse. Alexela loodud lahendusega on haagise rentimine ööpäevaringselt kättesaadav ja seda ka automaattanklatest.

6. Aprill 2021

Alexela nutihaagis

Teete remonti ja tahate materjali poest koju vedada? Soovite remondijäägid jäätmejaama viia? Lõikate viljapuuoksi ja tahate need hakkepuiduks viia? Mõtlete, kuhu minna haagist rentima? Avage aga äpp ja vaadake, kus asuvad lähimad haagised! Meil on nutikas teenus, millega saab telefoni kaudu rentida endale sobivat haagist 24 tundi ööpäevas.

5. Aprill 2021

CNG Tartu Lõunakeskus

Eestimaine energiaettevõte Alexela avas 16. märtsil Tartu linna tuiksoonel Lõunakeskuse ehk Riia ringristmiku sissepääsutee juures oma biometaani tankla. Ettevõttele on see seitsmest üle-eestilisest biometaani tanklast teine Tartu linnas asuv CNG tankla. Avamise puhul rõõmustab CNG tankijaid ka erihind.

16. Märts 2021

tarmo kärsna

15. veebruarist astus AS Alexela juhatuse viienda liikmena ametisse Tarmo Kärsna.  Tarmo Kärsna vastutab juhatuse liikmena nii kütuste kui elektri era- ja ärimüügi ning logistika eest.

16. Veebruar 2021

Eestimaine energiaettevõte Alexela avas täna Tallinna külje all oma Jüri tanklas täiendava CNG tankuri. Nüüdsest saab selles tanklas varasema ühe sõiduauto asemel taastuvkütust biometaani tankida kolm sõiduautot korraga.  

9. Veebruar 2021

CNG surugaas

Alexelas oleme aastaid näidanud tulevikusuunda investeerides turul esimeste seas keskkonnasõbralikemate kütuste turuletoomisse ja ka kohalikku tootmisesse biometaani näol. Nii on ettevõte olnud ja jätkab tugevalt ühiskonnas roheliste kütuste ja kliimaneutraalse transpordi sõnumi eestvedajana ja teemas harimist.

28. Jaanuar 2021

Ardo Kaljuvee testis Alexela nutikat rendihaagise teenust

Vahetult enne jõule tõime turule mugava ja nutika lahenduse, tänu millele on haagise rentimine nüüdsest ööpäevaringselt kättesaadav. Alexela loodud lahenduse abil saab klient rentida haagist oma nutitelefoni abil.

4. Jaanuar 2021

Sinivee Indrek, AS Alexela e-kanalite äriarenduste juht

Olgu selleks ootamatud väljaminekud, sooduspakkumised või siis ammu planeeritud hulk jõulukingitusi – Alexela Kodukrediitkaart on selleks turvaline ja kindel abiline igas (veebi)poes.

11. Detsember 2020