Uudised

See on meie igapäevast elu puudutav küsimus, kuid siiani inimeste jaoks korralikult lahti seletamata. Elektri bilansihaldureid on Eestis kümmekond, kaks neist on sel korral Energiakoolis.

Alexela 2023. aasta majandustulemused näitavad, et valitud personaalsete energiateenuste suund on õige suund. Alexela kliendiportfell kasvas eelmisel aastal rohkem kui 20% ja jõudis 175 tuhande aktiivse kliendini, kes on oma energiavarustuse meie hoolde usaldanud.

Kogemusi jagavad Targa Elektri klient Kadri-Ann Sumera ja Targa Elektri üks loojaid Toomas Talts. Praktilisi kogemusi nii köögipoolelt kui ka laua tagant.

Kahe energiaettevõtte ühinemise järel võtab 220 Energia seniste klientidega sõlmitud elektri- ja maagaasilepingud üle AS Alexela ning neile hakkab laienema võimalus kasutada soovi korral Alexela kliendiprogrammi hüvesid.

Sel korral võtavad Henrik Kalmet ja Energiasalve äriarendus- ja elektromehaanikajuht Mario Vee ette energeetika valdkonna küsimused läbi energia salvestamise prisma.

Seoses 220 Energia OÜ ühinemisega Alexela AS-iga, jääb 220 Energia iseteenindus suletuks alates 13.06. ja kõik 220 Energia OÜ lepingud, arved ning tarbimisandmed tuuakse üle Alexela iseteeninduse keskkonda, kus on edaspidi võimalik oma energiateenustega seonduvat hallata.

Alates 13.06. ei ole võimalik kasutada enam ka 220 Energia äppi, seega palume klientidel alla laadida Alexela äpp, kuna pärast

Alates 1. juulist lõppeb riigi poolt pakutav elektri universaalteenus. Sellega seoses soovitame valida kõikidel Universaalteenuse klientidel uus elektrileping.

news-default-pic

Alates 3. juunist 2024 muudame oma kõneteeninduse lahtiolekuaegu. Muudatus puudutab teenuste toe teenusnumbreid. 

Teenuste tugi (tankimine, elektriautode laadimine, nutihaagised, balloonigaasi nutikapp)
+372 6 003 311 | alexela@alexela.ee 
E–P 07.00–23.00

Küsimustele, mis selles ajavahemikus tekivad, saavad kliendid otsida abi Alexela kodulehelt korduma kippuvate küsimuste alt. Raha tagastamise ja

Riik peab otsuseid tegema, muidu ei lähe riik kuskile. Energia valdkonna poliitilisi otsuseid ja suundasid Eestis (ning maailmas) avab president Kersti Kaljulaid. Kalmeti juhtimisel võeti arutelus ilustamata ette hulk kriitilisi ning olulisi küsimusi ja teemasid.