Uudised

Sel korral võtavad Henrik Kalmet ja Energiasalve äriarendus- ja elektromehaanikajuht Mario Vee ette energeetika valdkonna küsimused läbi energia salvestamise prisma.

news-default-pic

Seoses 220 Energia OÜ ühinemisega Alexela AS-iga, jääb 220 Energia iseteenindus suletuks alates 13.06. ja kõik 220 Energia OÜ lepingud, arved ning tarbimisandmed tuuakse üle Alexela iseteeninduse keskkonda, kus on edaspidi võimalik oma energiateenustega seonduvat hallata.

Alates 13.06. ei ole võimalik kasutada enam ka 220 Energia äppi, seega palume klientidel alla laadida Alexela äpp, kuna pärast

Alates 1. juulist lõppeb riigi poolt pakutav elektri universaalteenus. Sellega seoses soovitame valida kõikidel Universaalteenuse klientidel uus elektrileping.

news-default-pic

Alates 3. juunist 2024 muudame oma kõneteeninduse lahtiolekuaegu. Muudatus puudutab teenuste toe teenusnumbreid. 

Teenuste tugi (tankimine, elektriautode laadimine, nutihaagised, balloonigaasi nutikapp)
+372 6 003 311 | alexela@alexela.ee 
E–P 07.00–23.00

Küsimustele, mis selles ajavahemikus tekivad, saavad kliendid otsida abi Alexela kodulehelt korduma kippuvate küsimuste alt. Raha tagastamise ja

Riik peab otsuseid tegema, muidu ei lähe riik kuskile. Energia valdkonna poliitilisi otsuseid ja suundasid Eestis (ning maailmas) avab president Kersti Kaljulaid. Kalmeti juhtimisel võeti arutelus ilustamata ette hulk kriitilisi ning olulisi küsimusi ja teemasid.

Anname teada, et Alexela Roseni 11 kohvik-pood on kuni 9. juunini avatud teistel kellaaegadel:

  • E–R kell 08.00–20.00
  • L–P kell 09.00–21.00

Palume vabandust kõikide hommikuste pudru- ja kohvisõprade ees. 

Energiakooli tunnialguse kell tiriseb taas! Energia on meie eluks nii vajalik ja sellega varustamine on nii keeruliseks muutunud, et seda kooslust nimetatakse energiajulgeolekuks.

Mis on energiajulgeolek ja kas Eestis on selle osas julge olla? Kuidas (ise kodus) see kindlus tagada? Kuidas toimivad ühendused teiste riikidega? Kas Eesti saab energia vallas olla teistest riikidest täiesti sõltumatu?
Tu

Emadepäeva eel kogunesid Raplamaal Alexela kogukonnaprogrammi liikmed. Rahva eesmärk oli üheskoos taastada raielanki, istutades ligikaudu 5000 uut puud, sealhulgas musta leppa, kaske ja mändi.

Arendaja loodab Paldiski vesisalvesti, mis aitaks vähendada elektrihinna kõikumisi, valmis saada 2031. aastal. Väiksemas mahus võiks see elektrit salvestada juba kaks aastat varem.