news-default-pic

Klienditeeninduse juht: Võidab see, kes pakub parimat emotsiooni Riina Jürgens töötab Alexelas juba 1995. aastast.

29. Mai 2020

Alexela logo muutus

Milliseid tegevusi on Alexela brändiuuendamise nimel teinud, kuidas üldse nii mastaapse projektiga algus sai käima tõmmatud, millistesse etappidesse tegevused jagati, sellest räägib lähemalt Alexela jaemüügi ja turundusjuht Kadri Ambos.

27. Mai 2020

news-default-pic

Alexela lõpetab kütusemüügi Viljandimaal Kolga-Jaani vallas asuvas Oiu sadamatanklas.

22. Mai 2020

Paldiski monoliitne aluskord

Paldiskis alustati Energisalv Pakri pump-hüdroakumulatsioonijaama ehitusgeoloogiliste uuringutega, mis on märkimisväärseks verstapostiks positiivse sotsiaalmajandusliku mõjuga projekti elluviimisel. Selle loodusliku aku ehitus moodustab kaheksa aasta jooksul ca 7% Eesti infraehituse kogumahust, luues ligikaudu 700 otsest ja kaudset töökohta ning tuues riigile maksutulu 200 miljoni euro väärtuses. Jaama käitamisega väheneb Eesti CO2 emissioon 8,5 miljoni tonni võrra.

11. Mai 2020

Alexela e-pood

Alexela avas 8. mail oma toidu- ja esmatarbekaupade e-poe. Kaupu saab kontaktivabaks kättesaamiseks ette tellida 14 Alexela mugavuspoodi.

8. Mai 2020

Eesti ettevõte Alexela on vedelkütuste müüja ja energiaettevõttena 2017. aastast investeerinud gaasitanklate rajamisse ja biometaani tootmisse miljoneid. Ettevõte juhi sõnul ei tohi tänastes heitlikes aegades puhtamate kütuste turuarengut stoppama panna ja tehtud investeeringute positiivset tulemust käest lasta.

30. Aprill 2020

Koroonaviirusest tingitud pandeemiaperiood on andnud põntsu kogu riigi majandusele ja halvanud suuremal või vähemal määral kohalike ettevõtjate tööelu. Eestimaine energiaettevõte Alexela, mis on sündinud koos taasiseseisvunud Eestiga kutsub kohalikke tootjaid ja teenuse pakkujaid toetama.

15. Aprill 2020

juhtiv klienditeenindaja Eda

Energiaettevõte Alexela tegi 18. märtsil elutähtsate teenuste nagu vedelkütuste, elektri, maagaasi varustajana üleskutse tänada iga tanklatöötajat, iga mugavuspoe teenindajat, iga teenindajat üle-eestiliselt, kes teeb võimalikuks selles eriolukorras laitmatu teeninduse tagamise. Saage tuttavaks Edaga Alexelast.

14. Aprill 2020

Alexela mugavuspood

Alexela mugavuspoodide ostustatistikast selgub, et pandeemiaperioodil on enim hoogustunud piimatoodete ostmine nagu piima, kohvikoore ja hapukoore ostud. Samuti hangitakse mugavuspoest enim 100ml suurust desovahendit.

8. Aprill 2020