Foto: Kalev Annom, pildil Älis Põldsepp

Alexela üleskutse öelda kõikidele eesrindel tegutsevatele ja teenuseid, müüke klientide jaoks toimivana hoidvatele kangelastele “Aitäh,” on saanud palju positiivset kaja.

26. Märts 2020

Alexela tanklates on hoogustunud tankurite hoidikutest vabalt kättesaadavate isikukaitsevahendite ehk ühekordsete kaitsekinnaste massiline liigtarbimine. Ettevõtte juht paneb südamele tanklas olevaid ühekordseid kilekindaid kasutada säästlikult ja sihtotstarbeliselt.

25. Märts 2020

Eesti turu üks unikaalsemaid ettevõtteid Alexela on tööandjaks enam kui 1000-le inimesele. Tegus naine Kristi Virks liitus ettevõttega 2015. aastal mõttes vaid ühepäevane tööamps. Täna on Kristi Alexelas olnud viis aastat, milliselt naine oma tööelu tutvustab, sellest juba järgnevalt.

24. Märts 2020

Autominutid: Kuidas autot puhastada

Praegusel viirusperioodil peaks autot sees puhastama tihedamini, kui sa ette kujutad. Autominutid pani kokku mõned näpunäited ja vihjed, millised kohad erilist puhastust vajaksid. Vaata video ära ja siis .. autot puhastama 🚘

20. Märts 2020

Alexela Tallinnas Peterburi tee 77

Täiendav hinnalangus jõudis Alexela tanklatesse üle Eesti. Bensiin 95 hind langes 5 senti liitrist ja diislikütuse hind 4 senti liitrist. Kütusehinnad, 19. märtsi seisuga, on Alexela tanklates vastavalt bensiin 1,249 ja diislikütus 1,239 eurot liitrist.

19. Märts 2020

Alexela teenindaja

Energiaettevõte Alexela teeb elutähtsate teenuste nagu vedelkütuste, elektri, maagaasi varustajana üleskutse tänada iga tanklatöötajat, iga mugavuspoe teenindajat, iga teenindajat üle-eestiliselt, kes teeb võimalikuks selles eriolukorras laitmatu teeninduse tagamise.

18. Märts 2020

Vastavalt Euroopa Komisjoni Weekly Oil Bulletini andmetele on 9. märtsi esmaspäeva seisuga olnud ELis kõige suurem kütusehindade langus Eesti tanklates, kus bensiini ja diislikütuse hinnad on langenud vastavalt 7 ja 8 senti liitrist. 

16. Märts 2020

Mugavuspood Roseni 11

Seoses riigis kujunenud eriolukorraga tuletab Alexela meelde oma tanklates ja mugavuspoodides kontaktivaba ostu tasumise võimalusest. Kasuta mTasku rakendust, tanklas saab kätte panna ühekordsed kaitsekindad ja mugavuspoes on võimalik iseteeninduskassas ostude eest tasuda.

16. Märts 2020

Alexela Peterburi tee 77 tankla ja mugavuspood

Seoses riigis kujunenud eriolukorraga pakub Alexela tööd olukorrast enim puudutatud teenindusvaldkondade töötajatele. Kõik teenindusvaldkonna kogemusega töötajad, kes on olude sunnil jäänud palgata puhkusele, saavad Alexela mugavuspoodidesse tööle kandideerida nii tähtajaliselt kui tähtajatult.

13. Märts 2020