Alexela kinkekaart on mugav ja praktiline kingitus. 

Alexela e-kinkekaarti saab kasutada kütuse (bensiin, diisel, gaas) ja kauba eest tasumiseks kõikides Alexela tanklates ning mugavuspoodides. Alexela e-kinkekaarti ei saa kasutada koos Alexela Kodukaardiga. E-kinkekaardi väärtuse võid ise valida ning seejärel mitmekordselt kasutada kogu summa ulatuses.

E-kinkekaart ei ole äriklientidele suunatud. Äriklientidel palume tellida kinkekaart alexela@alexela.ee või helistades 6 290 000.

Füüsilise kinkekaardi tellimiseks kirjuta alexela@alexela.ee või helista 6 290 000. 20- ja 50-euroseid kinkekaarte on võimalik osta ka Alexela tanklapoodidest.

Kinkekaardi väärtus võib olla alates 20st eurost kuni vabalt valitud summani, mis on sulle meelepärane. 20- ja 50-euroseid kinkekaarte on võimalik osta ka Alexela tanklapoodidest.

Kinkekaardi tellimiseks kirjuta alexela@alexela.ee või helista 6 290 000. Kui tellid kinkekaardi e-maili teel, siis pane kirja summa, millises väärtuses kinkekaarti soovid, lisa oma kontaktandmed ja firma rekvisiidid. Kindlasti märgi, kas soovid kinkekaarti kätte saada Alexela kontorist või saadame selle tähitud kirjana posti teel (selleks vajame korrektset postiaadressi).

Kui kinkekaardi soov on meieni jõudnud, koostame arve ja pärast tasumist anname teada, millal kinkekaardi kätte saad. Kinkekaardi tellimisel soovitame arvestada vähemalt 7 tööpäevaga. Kinkekaart ei ole samaaegselt kasutatav Alexela Kodukaardi või mõne teise Alexela koostööpartneri sooduskaardiga.