Kodupakett Kodupakett FIX Kodupakett Börs
Kellele pakett sobib? Soodsaim lahendus Alexela kliendile. Sobib, kui tarbid erinevat liiki energiat ja soovid vähendada energiale tehtavaid kulutusi. Kodupaketis saad elektri, maagaasi, autokütuse, balloonigaasi ja isegi kohvi palju parema hinnaga.
Kuidas kujuneb hind? Börsihind + kuutasu Fikseeritud hind + kuutasu
(ööpäev läbi sama hind / päeval ja öösel erinev hind)
Börsihind + marginaal + kuutasu
Mida paketis saab? Alexela Kodupaketis saad elektrit börsihinna ja 0-marginaaliga. Börsi hind on iga tund muutuv ja arveldame tarbitud elektrienergia eest tunnipõhiselt Nordpool elektribörsi Eesti piirkonna tunnihindade alusel. Alexela Kodupakett FIX hinnapaketiga saad supersoodsa fikseeritud elektrihinna mis järgib Nasdaq tulevikuhindasid. Alexela Kodupakett Börs hinnapaketis saad elektrit börsihinna ja soodsaima marginaaliga. Börsi hind on iga tund muutuv ja arveldame tarbitud elektrienergia eest tunnipõhiselt Nordpool elektribörsi Eesti piirkonna tunnihindade alusel.
Lepingu periood tähtajatu 12 kuud tähtajatu
Mida saab lisaks? Elektriarve koos võrguteenuse arvega. Pakett sisaldab Alexela Kodukaarti, millega on kütus kuni 5 s/l, Alexela mugavuspoes kohvi 15% soojad eined 10%, ja balloonigaas 10% soodsamad.

Sõlmi leping


Alexela Kodukaart

Alexela Kodukaart aitab Sul targemalt majandada vähendades energiale tehtavaid kulutusi. Elekter, maagaas, balloonigaas, autokütus ja isegi kohv on selle kaardiga Sinu jaoks palju parema hinnaga. Alexela Kodukaardiga on elekter ja maagas 0-marginaaliga. Lisaks saad kütuse kuni 5 s/l, Alexela mugavuspoest kohvi 15% ning soojad eined 10% soodsamalt.


Veel elektripakettidest:

  FIKSEERITUD HIND BÖRSIHIND
Kellele pakett sobib? Pakett sobib sulle, kui soovid oma kulutusi ette prognoosida ja ei soovi võtta hinnariske. Võimaldab saada elektrit lepinguperioodiks kindlaks määratud hinnaga, mis ei muutu. Börsihinnaga paketis on võimalik saada kasu soodsama hinnaga perioodidest, kuid peab valmis olema ka kallimateks hinnaperioodideks. Sobib, kui soovid saada õiglast elektrihinda ja kujundada oma tarbimist hetkel kehtiva börsihinna järgi.
Kuidas kujuneb hind? Fikseeritud hind (ööpäev läbi sama hind / päeval ja öösel erinev hind) Börsihind + marginaal
Lepingu periood tähtajatu (hinnaperioodi pikkus on 12 kuud) tähtajatu
Mida paketis saab? Fikseeritud hinnaga pakett võimaldab saada elektrit kindla kokkulepitud kilovatt-tunni hinnaga, mis ei muutu lepingus kokku lepitud perioodil. On võimalik fikseerida eraldi päeva- ja ööhind või ühetariifne hind. Börsihinnaga paketis sõltub sinu elektri hind täielikult börsihinnast ja muutub tunnipõhiselt vastavalt sellele, kuidas muutub hind börsil. Arveldamine toimub Nordpool elektribörsi Eesti piirkonna tunnihindade alusel.
Mida saab lisaks? Elektriarve koos võrguteenuse arvega. Ühesuurused kuumaksed, millega saad elektrikulud võrdselt aasta peale jaotada. Pakett sisaldab Alexela Kodukaarti Elektriarve koos võrguteenuse arvega. Ühesuurused kuumaksed, millega saad elektrikulud võrdselt aasta peale jaotada. Kindlustusega börsihind, millega saad ennast kaitsta ootamatute hinnatõusude vastu. Pakett sisaldab Alexela Kodukaarti

Sõlmi leping


Lisateenused

Ühesuurused kuumaksed tagavad sama suurusega elektriarve nii suvel kui ka talvel. Peame kalendrikuude lõikes arvestust Sinu ühesuuruste makstavate kuumaksete ja tegelike kuukulude erinevuse osas.

Kui oled valinud börsihinnaga elektri, kuumakse arvutuse aluseks eelmise 12 kuu keskmise börsihinna Nord Pooli EE (Eesti) piirkonnas, mille juurde arvestame ka Sinu personaalse tarbimisprofiili. Nende abil leiame kaalutud keskmise börsihinna. Selle hinnale liidame käibemaksu ja müügimarginaali ning korrutame Sinu tarbimisprognoosi andmetega, mille saame Eleringist. Fikseeritud hinna puhul võtame aluseks hinna, mille lepingus kokku oleme leppinud. Korrutame selle Sinu tarbimisprognoosi andmetega, mille saame Eleringist.

Kui Sinu makstav summa on suurem, kui tegelik kulu, siis arvestame laekumisi hinnaperioodi järgmiste kuude ettemaksu ehk pluss-saldona. Kui Sinu tegelik kulu on suurem summast, mida kalendrikuus tasud, siis arvestame tekkinud vahet tasandusjäägi ehk miinus-saldona. Liidame kalendrikuu pluss-saldole või miinus-saldole eelmiste kuude pluss-saldod või miinus-saldod. Tulemuseks saame makstud elektrienergia ja prognoositud kulude erinevuse koondkokkuvõtte.

Kui Sul on miinus-saldo ja peaksid lõpetama meiega lepingu hinnaperioodi keskel või selle lõppedes, kuulub vastav summa tasumisele. Kui on pluss-saldo, siis tagastame selle summa Sulle lepingu lõpetamisel. Seda tingimusel, et tegemist on hinnaperioodi lõppemisega. Nii kulu kui ettemaksu saab edasi kanda hinnaperioodile, kui meiega lepingut jätkad.

Kui jooksva arvestuse pidamisel näeme, et Sinu prognoositud kulu ja tegeliku kulu erinevus muutub suuremaks kui 20%, on meil õigus ümber arvestada Sinu prognoositud kulu. Sellest tulenevalt muutub ühesuuruse kuumakse summa väiksemaks või suuremaks.

Pakume kõigile Alexela Energia klientidele võimalust koos elektriarve tasumisega annetada puudust kannatavatele lastele.

Aitan Lapsi on üks suurem heategevuskampaania Eestis. Kogu annetatud raha läheb Eestis elavatele lastele teatri, kunsti ja kirjandusega seotud elamuste pakkumiseks.

Lisa annetus e-teeninduses või võta selleks ühendust klienditeenindusega.

Elektripakett kliendile, kes pooldab börsielektrit, aga soovib ennast kaitsta ootamatute hinnatõusude vastu.

Börsihind

Arveldusperioodi kestel tarbitud elektrienergia eest arveldatakse tunnipõhiselt Nordpool elektribörsi EE (Eesti) piirkonna tunnihindade alusel, millele lisandub hinnamarginaal. Tarbimise mõõtmise ja arvestamise eest vastutab võrguettevõtja.

Börsihinna kindlustus

Kui kalendrikuu keskmine NordpoolSpot börsihind EE (Eesti) piirkonnas ületab 5.50 s (käibemaksuta) siis tasume ületatud hinnavahe vastavalt perioodis tarbitud elektrienergia kogusele. Hüvitis= (NPS kuu keskmine börsihind- 5.50 s ) x kuu tarbimine.


Üldtingimused ja hinnakiri

Kehtivad alates 01.01.2020

LAE ALLA PDF

Kehtivad alates 16.08.2018

LAE ALLA PDF

Kehtivad alates 16.08.2018

LAE ALLA PDF

Kehtiv alates 01.01.2020

LAADI ALLA PDF


Küsi lisa:

Praegune elektrimüüja
Valige hinnastamise viis