Alexela klient on hea ja kasulik olla, sest Alexela lojaalsusprogramm muudavad igat liiki energia Sinu jaoks soodsamaks!


Miks on kasulik olla Alexela klient?

 

 1. IGA ostuga kogud digitempleid ehk Alexela raha

  Digitempleid saad vahetada rahaks või kingitusteks. 

 2. Alexela kliendina on Sul alati kütusesoodustus:

  Kliendiks registreerimisel kütus kohe 3 senti liitrit soodsam.*
  Kogudes viis digitemplit kütus 5 senti liitrilt soodsam.*Soodustus kehtib nii bensiinile kui ka diislile ja gaasilistele kütustele ( v.a LNG ja E85 ). Kasvatatud soodustus rakendub järgmisel päeval ja kehtib 60 päeva. Soodustuse taseme hoidmiseks peab 30 päeva jooksul koguma taas 5 digitemplit. 

 3. Soe toit, kohv, saiakesed püsivalt -15%
 4. Üllatame Sind personaalsete eripakkumiste ja soodustustega

  7 senti liitrit sünnipäevasoodustus viis päeva enne ja pärast sünnipäeva kuupäeva.
  Lisaks muid personaalseid pakkumisi! 

 5. IGA kuu lõppedes saad 5 digitemplit

  Elektrit või maagaasi tarbiv klient ning elektriauto kodulaadija lepinguga klient saab iga kuu lõppedes 5 digitemplit.

  Registreeru kliendiks


Minu Alexela kalkulaatori abil saad arvutada enda võidu aastas või kuus kliendiprogrammi liikmena. 

Arvutama


Loo peregrupp ja jaga soodustusi!

Peregrupis on kasulik olla, sest siin saavad kõik liikmed alati kõikide liikmete soodustusi. Peregruppi saad lisaks endale lisada veel 5 liiget.

Miks on peregrupp kasulik?

 • Peregrupis laienevad Minu Alexela soodustused kogu perele.
 • Sünnipäeva soodustust-7 s/l kuni 6x aastas. 
 • Peregrupi liikmetele laienevaid ka kõikide teiste grupis olevate liikmete sünnipäeva soodustused 5 päeva enne ja peale sünnipäevasid.
   

Loo enda peregrupp

 

 

Kuidas digitempleid koguda?

Kui ostad Alexelast elektrit, kütust, kohvi või isegi sooja toitu - kogud sellega Alexela raha - digitempleid. Kogunenud templid saad vahetada Alexela toodete ja teenuste vastu.

   Ühe digitempli saad, kui ostad:

 • 10 liitrit kütust (ka kg)
 • 10 euro eest Alexela kohvik-poes 
 • 10 euro eest haagiserenti
 • 25 kWh elektrilaadimist

*Elektrit või maagaasi tarbiv klient saab iga kuu lõppedes 5 digitemplit. 

100 digitemplit = 10€ 

 

   Oma kogutud digitempleid saad jälgida siin või Alexela äpis

Digitemplid vaheta rahaks või kingitusteks

Ühe kalendriaasta jooksul kogutud digitemplid saad vahetada kingitusteks või rahaks nii Alexela äpis, iseteeninduses kui ka kohvik-poes (ID-kaardi alusel / ID-kaardiga) 31. jaanuarini.

 • 100 digitemplit = 10 eurot
 • 25 digitemplit = 10 puud Eesti metsadesse kogukonnaprogrammis.
 • 20 digitemplit = Tasuta toote/tooted saad digitemplite vastu vahetada meie kohvik-poodides

 

Alexela raha saad kasutada kütuse, kohvik-poe ostude, elektri või gaasi eest tasumiseks. Kogutud digitemplid saad rahaks konventeerida Alexela maksekaardile või virtuaalkontole. Maksekaardi kasutamiseks on vajalik Alexela äpp või virtuaalkonto puhul ID-kaart.

Kuidas saada Alexela kliendiks?

 

 • Alexela kodulehel alexela.ee
 • Laadides alla Alexela mobiilirakenduse 
 • Alexela teenindusjaamas ID-kaardi alusel või klienditahvlis
 • Liitudes läbi Coop Panga interneti- ja mobiilipanga

 

Registreeru kliendiks
Alexela kliendina saad teha head

Alexela püsikliendina on Sul võimalik liituda kogukonnaprogrammiga, mille raames istutame Sinu eest Eestimaale puid. Anname koos jõudu Eesti metsadele! Kogukonnaprogrammi eesmärk on aidata vähendada sõitudest tekkivat keskkonnamõju ja teha üheskoos loodusele head.

Liitu kogukonnaga

 

Minu Alexela kliendiprogrammi KKK

Minu Alexela on Alexela erakliendile suunatud kliendiprogramm, mis pakub erinevad hüvesid meie lojaalsetele klientidele.

Lisaks püsivale kütuse soodustusele kogud iga ostuga digitempleid ehk Alexela raha. Kogunenud raha eest saad tasuda mis iganes Alexela toote või teenuse eest. Näiteks kütuselt teenitud boonusrahaga saad tasuda enda elektri- ja/või maagaasiarve eest või osta meelepärast meie kohvik-poest. Lisaks saad enda digitemplid vahetada kas tasuta hot dogi või kohvi vastu ning meie kohvik-poodides kehtib Sulle soojale toidule, saiakestele ja kuumadele jookidele alati -15% soodustus. 

Minu Alexela kliendiks registreerumisel on kütuse baassoodustus koheselt 3 senti liitrilt. 5 digitempli kogunemisel tõuseb baassoodustus -5 sendini liiter. Kampaaniatel kehtivad välja reklaamitud kampaaniahinnad.

Tasuta kohvi või hot dogi saad lunastada meie kohvik-poes 20 digitempli eest.

Sul peab kogutud olema minimaalselt 100 digitemplit, et need rahaks ümber vahetada. 100 digitemplit = 10€. Pane tähele, et 20 digitempli eest saad juba ka tasuta hot-dogi või kohvi valida.

Digitempleid kogud iga ostu pealt. 1 digitempli saad iga tangitud 10 liitrit kütuse eest (ka kg), 10-eurose ostu eest Alexela kohvik-poes ja iga 10 tasutud euro eest haagist rentides. Lisaks, kui Sul on meie juures elektri- ja/või maagaasileping või kodune elektriauto kodulaadija leping, saad iga kuu 5 digitemplit kingituseks. Ostu summad summeeritakse.

Kui Sa veel ei ole Alexela klient, siis saad seda teha SIIN. Kui oled juba meie püsiklient, siis ei pea Sa tegema muud, kui iga ostu registreerima enda kliendikaardiga, milleks on lisaks füüsilisele kaardile ka Sinu ID-Kaart, Coop Panga kaart või äpis olev QR kood. 

Kõige lihtsam viis selleks on Alexela äpp või iseteeninduskeskkond -> „Teisalda templid maksekaardile või virtuaalkontole“. Kui jääd hätta, siis ID-kaardi alusel saad seda teha ka meie kohvik-poes klienditeenindaja abiga. Rahaks virtuaalkontole vahetamiseks peab Sul kogutud olema minimaalselt 100 digitemplit.

Virtuaalkontoga kaupade eest tasumiseks on kõige lihtsam viis Alexela äpp. Vali lihtsalt äpis maksevahenduks oma nimelise virtuaalkonto. Äpi puudumisel saab Sind abistada meie kohvik-poe klienditeenindaja ID-kaardi esitamisel.

Virtuaalkontoga kütuse eest tasumiseks sisesta esmalt makseterminali enda ID-kaart. Seejärel vali ekraanilt maksmine virtuaalkontoga ja nii lihtne see ongi. Kui virtuaalkontol olev summa on ära kasutatud ja soovid veel kütust tankida, pead tankimist uuesti alustama.

Digitemplid saad vahetada enda elektri- ja/või maagaasiarve ettemaksuks, kas Alexela äpis või iseteeninduskeskkonnas, Energia -> Teisalda templid elektri-ja maagaasi ettemaksuks. Selleks peab Sul kogutud olema vähemalt 100 digitemplit.

Muidugi on! Minu Alexela kliendile on 5 päeva enne ja 5 päeva peale sünnipäeva kütuse soodustus -7 senti liitrilt.

Jah, saad meie kalkulaatori abil näha oma võite nii ühes kalendrikuus kui aastas SIIN

Digitemplid saad vahetada kogukonnaprogrammi puudeks Alexela äpis või iseteeninduskeskkonnas, Kogukonda -> Teisalda templid kogukonnaprogrammi. Selleks peab Sul kogutud olema vähemalt 25 digitemplit, mis võrdub 10 uut puud Eesti metsa.

Eelneva aasta kogutud digitemplit kehtivad kuni järgmise aasta 31. jaanuarini. 

Jah, elektri- ja/või maagaasilepingu kliendid saavad iga kuu 5 digitemplit kingituseks. Näiteks juba 4 kuuga saad enda lepingult tasuta kohvi või hot dogi lunastada.

Enda kogutud digitemplite kogust näed Alexela äpis või iseteeninduskeskkonnas. 

Kogutud digitemplite ehk Alexela rahaga saad tasuda kõikide Alexela teenuste ja toodete eest. Selleks on Sul vaja digitemplid äpis või iseteeninduskeskkonnas virtuaalkontole konverteerida või vahetada elektri- ja/või maagaasiarve ettemaksuks.

Kampaania soodustustele ei lisanud täiendavalt muid soodustusi. 

Tasuta kohvi või hot dogi saad lunastada meie kohvik-poest ID-kaardi alusel. Teavita klienditeenindajat, et soovid oma digitempleid kasutada tasuta kohvi või hot dogi saamiseks ja esita kassas ID-kaart.

Alexela kliendiprogrammi soodustusi on Sul võimalik saada ka Coop Panga kaardiga tasudes, kui oled selle Coopi internetipangas sidunud meie kliendiprogrammi. Samuti saab Alexelas soodustusi Tallink Club One ja Automaailma kliendikaartidega. Loe lähemalt siit.


Tingimused 

Minu Alexela tingimustega saad tutvuda siin.