Alexela pakub kõigile oma äriklientidele Alexela Maksekaarti, millega tankimine on soodne, mugav ja kiire. Alexela Maksekaart on mõeldud turvaliseks sularahata arveldamiseks ning võimaldab osta kütust veelgi soodsama hinnaga.

.

Tangid Eestis ja välismaal
Alexela Maksekaart kehtib Alexela tanklates üle Eesti ja partnertanklates Lätis, Leedus, Poolas ja Rootsis ning seda saab kasutada maksevahendina ka Alexela koostööpartnerite juures. Alexela Maksekaart vastab magnetkaardile esitatavatele rahvusvahelistele turvanõuetele. Kaart on varustatud PIN-koodiga, mis on teada vaid kaardi kasutajale.
Loe edasi
Tangi kõikjal

.

Nii palju kaarte, kui soovid
Nii palju kaarte, kui soovid
Ühe kliendikonto alla on võimalik koondada piiramatu arv kaarte. Maksekaardile antav soodustus sõltub arveldamise viisist ja kaartide liitrilisest käibest. Ettemaksu korral sooritab klient lepingu sõlmimisel AS Alexela arveldusarvele ettemaksu. Ettemaksu suurus on vabalt valitav vastavalt kliendi tegelikule tarbimisele.
Telli maksekaart

.

Arvelda mõistlikult
Kuu lõpus esitab Alexela kliendile arve/saldoteatise eelmise kuu kaardi kasutamise eest. Arvega maksmise korral esitatakse kliendile arved eelnevalt kokkulepitud sageduse ja maksetähtajaga. Tutvu Alexela Maksekaardi lepingu tingimustega.
Maksekaardi tingimused

.

Maksekaardi soodustused

Alexela Maksekaardiga saad soodsamalt kõiki Alexela teenuseid:

  • Kohv Alexela tanklapoodides -15%
  • Soe söök Alexela kohvik-poodides -15%
  • 150l tankimisel 24h jooksul tasuta kuum jook
  • 500l tankimisel 24h jooksul tasuta kuum jook ja hot-dog
  • 75kg gaasiliste kütuste tankimisel (CNG/LNG) tasuta kuum jook

 

  • Jazzi pesulates -5% (v.a. Kadaka, Smuuli, Läänemere ja Laagri Jazz pesulad)
  • Balloonigaas -10%

.

Kuidas vormistada
Alexela Maksekaardi taotlemiseks logige meie iseteenindusse sisse, valige rollivalikust organisatsiooni keda esindate ning taotlege. Taotluse baasil esitame Teile pakkumise. Lepingu sõlmimise korral tuleb leping allkirjastada ettevõtte juhatuse liikme poolt.
Taotle

.

Maksekaardi taotlus

Olen
Telefon
Kütus / tooted
Maksekaardiga seotud teenuste osutamiseks kliendile on Alexelal õigus kliendi poolt Alexelale antud isikuandmeid töödelda.
Maksekaardi omanik annab nõusoleku, et Alexela võib kasutada andmeid Maksekaardi omaniku tarbimisharjumuste uurimiseks ja otseturunduskampaaniateks ning edastada Maksekaardi omanikule Alexela koostööpartnerite pakkumisi.