Alexela kohvik-poodidest leiab iga klient endale midagi meelepärast. Pakume maitsvat kohvi, värskeid saiakesi, kõhutäiteks erinevaid eineid, mille kõrvale saab valida endale meelepärase joogi. Lisaks on meie valikus ka igapäevatoimetusteks vajalikud tooted ning lisaväärtusteenused. Olete oodatud!


Soe toit
Meie mugavuspoodide valikus on burgerite ja hot-dogidele kõrval lisaks maitsvad praed ning soojad supid. Kõige uuema täiendusena lisandusid meie menüüsse erinevate maitsetega ja suurustega wrapillad - igaüks leiab oma lemmiku! Alexela Kodukaardiga on soe toit 15% soodsam. Head isu!
Vaata menüüd
Kuumad joogid
Alexela mugavuspoodidest leiad endale maitsva eine kõrvale ka kosutava sooja joogi. Saadaval on lai valik kohvijooke, kakao ning tee. Alexela Kodukaardiga on kuumad joogid 15% soodsamad!
Telli Minu Alexela kaart
Maiustused
Ahvatlused on loodud selleks, et neile järele anda. Alexela mugavuspoes ahvatlevad sind värsked saiakesed, mis sobivad ideaalselt värske kohvi kõrvale.
Leia lähim
Lastele
Alexela lasteeine pakub nii suurtele kui väikestele avastamisrõõmu.
Leia lähim
Lastele
Mugavuskaubad
Mugavuskaubad
Külmkapp tühi? Alexela mugavuspoest saad kiiresti kaasa haarata kõik vajaliku kiire eine valmistamiseks – piimatooted ja võileivamaterjal on alati valmis kaasavõtmiseks.
Leia lähim
Autokaubad
Kui aknapesuvedelik on otsas või kojamehed ei pühi korralikult, siis Alexela mugavuspoest leiad abi. Saadaval on ka erinevad õlid, kanistrid ja muud autojuhile vajalikud kaubad vastavalt hooajale.
Leia lähim
Autokaubad
Sularaha väljamaksed
Alexela mugavuspoodides saab kasutada üle-eestiliselt sularaha väljavõtmise teenust. Sularaha väljamakset saavad kasutada kõikide pankade kliendid kõigis mugavuspoodides üle Eesti.
Vaata tingimusi siit