Alexela AS kuulub Alexela kontserni, kus töötab enam kui 1000 inimese üle Eesti. Kontserni ettevõtted on erineva ajaloo, tegevusvaldkonna ja suurusega, kuid töötaja väärtustamine on prioriteet kõikjal.

Väärtustame inimest mistahes ametipositsioonil ja märkame nii väikeseid kui ka suuri edusamme. Alexela väärtustab enesetäiendust ja elukestvat arengut. Pakume oma töötajatele võimalust end täiendada erialastel koolitustel, et professionaalina areneda. Samuti soosime personaalset arengut, toetavatest koolitustest osa võtmist ning väärtustame töötajate isiklikku elu.


Alexelas on hea töötada

Pakume karjäärivõimalusi kontserniüleselt, tunnustame iga-aastaselt parimaid Alexela Aastagalal, soosime õppijaid, peame kõiki oma inimesi meeles sünnipäeval, tähistame tööjuubeleid ja toetame sportimist.

Alexela edulood
Mõista, mõista ... väljast sinine, seest roheline? 

Tule vaata saadet "Poisid proovivad" kuidas näeb välja üks tööpäev Alexelas.

Vaata lähemalt

Anname jõudu uutele algustele!
Anname jõudu uutele algustele

Tule ja saa oma esimene töökogemus Alexelast kas praktika või oma esimese töökoha näol. Oleme valmis hea meelega sinusse panustama, kui oled avatud ja huvitatud ning panustad ka vastu. Paljudest tublidest praktikantidest on saanud meie töötajad. Kui soovid oma aega kasulikult sisustada ja ühtlasi ka korraliku taskuraha teenida, tule suvisel koolivaheajal Alexela mugavuspoodi tööle! Meie poolt on väljaõpe ja meeldiv seltskond.

Tee meiega uut algust

Anname jõudu klientidele ja partneritele

Suurem osa meie töötajaid suhtleb igapäevaselt klientide ja partneritega. Soovime, et iga kokkupuude Alexelaga oleks meeldiv. Arendame ennast pidevalt, et pakkuda parimat teenindust ning et meie kliendid ja partnerid tunneksid meiega suhtlemisest rõõmu.

Anname jõudu koos
Anname jõudu klientidele ja partneritele!

Anname jõudu Eestile

Alexela kannab auga tiitlit Aasta kultuurisõber 2015 ja 2018 ning Aasta spordisõber 2023. Toetame lisaks kultuurile ja spordile ka erinevaid hariduse ning sotsiaalteemadega tegelevaid ettevõtmisi, nagu näiteks TÜ Kliinikumi Lastefondi, Maarja Küla, Toidupanka ja Tammistu perekeskust.

Alexelasse tööle kandideerimiseks palun saada taotlus ja CV aadressile personal@alexela.ee või täida allolev taotlusvorm.


Anna endast märku!

Võtame sinuga kindlasti ühendust, kui meil on sulle midagi pakkuda.

Telefon
Soovitud tööaeg
Soovitud töövaldkond
Ainult 1 fail on lubatud
Limiit on 2 MB
Lubatud failid: pdf

Kirja saatmisega kinnitan, et olen tutvunud ja saanud aru Alexela isikuandmete töötlemise põhimõtetest, mis on leitavad siit