Väärtustame inimest mistahes ametipositsioonil ja märkame nii väikeseid kui ka suuri edusamme. Alexela väärtustab enesetäiendust ja elukestvat arengut. Pakume oma töötajatele võimalust end täiendada erialastel koolitustel, et professionaalina areneda. Samuti soosime personaalset arengut toetavatest koolitustest osa võtmist ning väärtustame töötajate isiklikku elu.


Alexelas on hea töötada

Pakume karjäärivõimalusi kontserniüleselt, tunnustame iga-aastaselt parimaid Alexela Aastagalal, soosime õppijaid, peame kõiki oma inimesi meeles sünnipäeval, tähistame tööjuubeleid ja toetame sportimist.


Anname jõudu uutele algustele

Tule ja saa oma esimene töökogemus Alexelast kas praktika või oma esimese töökoha näol. Oleme valmis hea meelega sinusse panustama, kui oled avatud ja huvitatud ning panustad ka vastu. Paljudest tublidest praktikantidest on saanud meie töötajad. Kui soovid oma aega kasulikult sisustada ja ühtlasi ka korraliku taskuraha teenida, tule suvisel koolivaheajal Alexela mugavuspoodi tööle! Meie poolt on väljaõpe ja meeldiv seltskond.


Anname jõudu klientidele ja partneritele

Suurem osa meie töötajaid suhtleb igapäevaselt klientide ja partneritega. Soovime, et iga kokkupuude Alexelaga oleks meeldiv. Arendame ennast pidevalt, et pakkuda parimat teenindust ning et meie kliendid ja partnerid tunneksid meiega suhtlemisest rõõmu.


Anname jõudu Eestile

Kanname auga tiitlit Aasta Kultuurisõber 2015 ja 2018 ning toetame lisaks kultuurielule ka sporti ning erinevaid sotsiaalteemadega tegelevaid ettevõtmisi, näiteks TÜ Kliinikumi Lastefondi, Eesti Puuetega Inimeste Koda ning SA Maarja Küla.

Kandideerimiseks saada taotlus ja CV aadressile personal@alexela.ee või täida allolev vorm.


Anna endast märku!

Võtame teiega ühendust, kui meil on teile midagi pakkuda.

Telefon
Soovitud tööaeg
Soovitud töövaldkond
Ainult 1 fail on lubatud
Limiit on 2 MB
Lubatud failid: pdf