Alexela on eestimaine ettevõte, mis sündinud koos taasiseseisvunud Eestiga ja mis on mitmes valdkonnas meie riigi parimate seas.


Alexela haagis

Alexela Haagis on nutikas haagise rentimise lahendus.

Kampaaniad
Alexela tanklates käib pidevalt mõni põnev kampaania, millest osa võtta.
Kõiki hetkel käimasolevad kampaaniaid vaata alloleva lingi kaudu.
Kütus
Alexela jaoks on oluline kütuste ja teenuste kvaliteet ja need kriteeriumid on väga olulised ka tarnijate valikul. Alexela poolt müüdavad kütused vastavad Eesti Vabariigi ja EU standarditele ja need on tarnitud Euroopa tunnustatud rafineerimistehastest. Kõik Alexela tanklates müüdavad bensiini- ja diiselmootori kütused on biolisandivabad.
Tankla / mugavuspood
Alexela mugavuspoodidest saad hea kohvi ja karastusjoogid ning kiirestivalmiva söögi mugavalt ühest kohast. Toiduvalmistamisel katsume hoida võimalikult tervislikku joont. Näiteks ei küpsetata friikartuleid fritüüris, vaid ahjus. Paljudes mugavuspoodides pakume hommikuti putru ning lõunaks sooja suppi. Pakume järjest enam võimalust iseteeninduskassa abil eriti kiireks teeninduseks.
Elekter
Alexela Kodukaart aitab Sul targemalt majandada vähendades energiale tehtavaid kulutusi. Elektri- ja gaasilepingu tegemine võtab minuti ja paketti saab vajadusel iga kuu vahetada.
Gaas
Alexelast saad vajaliku gaasi nii oma autole, koduse majapidamise jaoks kui ka tööstuslikul otstarbel kasutamiseks.
Äriklient
Alexelast saad ärikliendina soovi korral kogu ettevõttele vajamineva energia - pakume autokütuseid, elektrit, maagaasi, mahutigaasi ja balloonigaasi. Kiireks arveldamiseks Alexela tanklates ja mugavuspoodides pakume äriklientidele Alexela Maksekaarti. Uudisena saad Alexela Maksekaardiga lisaks Eestile, Lätile ja Leedule tankida nüüd ka Rootsis.

kogukonnaprogramm Liis

Jätkusuutlik mõtlemine on mulle alati olnud südamelähedane ja püüan elada selliselt, et minu tarbimise mõju keskkonnale oleks võimalikult väike. Näiteks sõidan CNG autoga, millest saigi esimene peatükk minu loos Alexela kogukonnaprogrammiga. Tule loe Alexela kogukonna liikme, ettevõtja Liisi mõtisklusi kogukonnaprogrammist.

22. September 2021

kogukonnaprogramm Marilis

"Alexela kogukonnaprogammi panustamine on minu jaoks seotud õlatundega," ütleb 35-aastane meediaspetsialist Marilis. Mis ajendas naist kogukonnaprogrammiga liituma ja kuidas on see seotud õlatundega, saadki allolevalt lugeda.

21. September 2021

meediaspetsialist Taavi

Alexela kogukonnaprogramm sai alguse 2020 aasta juunis, mil metsasõbrad Ivo Linna ja Vladislav Koržets Harjumaal, Metsa-Piirita metsakinnistul kitarrimuusika saatel selle avatuks kuulutasid. Sellest ajast on kogukond kasvanud, liikmeid on palju-palju, kes üheskoos oma jalajälje vähendamisse panustavad ja neid tuleb igapäevaselt juurde. Rõõm! Alljärgnevalt saad lugeda brändijuhi Taavi lugu ja ajendeid kogukonnaga liituma.

16. September 2021