Jõulueelsel perioodil tulevad Tammistule perekodu rajamiseks puuduoleva summa kogumisel appi Põhjamaade Sümfooniaorkester, kontratenor Andreas Scholl ja dirigent Anu Tali, kes pühendavad oma detsembri algul toimuvad kontserdid Tammistu perekodu toetuseks. Kontserdipileti tulu annetatakse Tammistu perekodu valmimiseks.

Alexela kontsert Tammistu toetuseks

Tartumaal rajatav Tammistu perekodu loob võimaluse pakkuda rehabilitatsiooniteenuseid harvikhaigustega, liit- ja raske ning sügava puudega lastele ja noortele. Tammistu perekodu valmimisel saab pakkuda ka ööpäevaringset hoiuteenust, et nende laste ja noorte vanematel oleks võimalik taastada oma energiat ja püsida tööturul. 

Põhjamaade Sümfooniaorkestri jõulueelsete kontsertide piletiinfo leiad siit.


Kuidas on Alexela Tammistuga seotud? Alexela on võtnud oma südameasjaks ühiskonna kõige nõrgemas ja haavatavamas olukorras olevate laste ja noorte toetamise. Ettevõte on seadnud oma mugavuspoodidesse üle-eestiliselt korjanduskastid, mis kutsuvad meid kõiki üles peredele, kus on raske või erilise puudega laps, jõudu juurde andma. Iga väiksemgi panus nende perede toetuseks Tammistu peremaja näol on hindamatu väärtusega. Nende perede sisemine jõud keerulise olukorraga toime tulla on meile kõigile eeskujuks.

Aitäh kui saad Tammistut seatud eesmärkide püüdmisel toetada:  
 
SA Eesti Agrenska Fond
Swedbank: EE812200221021519207
Selgituseks lisa: „Anname jõudu“