Me teame, mida tähendab puhas loodus eestimaalastele. Selleks, et ka tulevastele põlvedele poeks hinge samasugune armastus meie põhjamaiselt kauni keskkonna vastu, oleme võtnud eesmärgiks vähendada meie kõigi ökoloogilist jalajälge, istutades igale eestimaalasele puu!


Koos oleme panustanud

1 353

Kogukonna liiget

12 807

Istutatud puud

7 708.5 tonni

Vähem CO₂

Miks just puud?

Lisaks soovile säilitada meile kõigile armsaks saanud kodukandi rohelus, on puude istutamine konkreetselt seotud keskkonna heaoluga. Toome näite: kui Sa sõidad keskmiselt 20 000km autoga, mis võtab 7 liitrit 100km kohta, siis selleks, et oma läbitud kilomeetrite ökoloogilist jalajälge neutraliseerida, siis peaksid Sa igal aastal 5 puud istutama.* Üks keskmine suureks kasvav puu on võimeline oma eluaja jooksul atmosfäärist hävitama aga koguni ligikaudu 600 kg CO2. Teisisõnu seisavad puud meie puhta looduse eest nagu ei keegi teine!

*SA Erametsakeskus andmete põhjal

Milline on minu roll?

Sinu kui Alexela kliendi roll on siinkohal väga oluline! Annetades oma püsikliendi soodustusest puude istutamiseks, aitad kaasa meie keskkonna heaolu parandamisele ja seeläbi oma ökoloogilise jalajälje vähendamisele. Alexela lisab Sinu tangitud liitrilt omalt poolt samuti 1 sendi juurde. Nii on meie ühine panus keskkonnale suurem. Üks puu maksab 25 senti ning puid võid istutada nii palju kui tahad. Siit lehelt leiad kolm lihtsat sammu, kuidas puude istutamisega algust teha!


Oma puu istutamine on lihtne

 

  1. Tule Alexela kliendiks

    Loo Alexela iseteeninduskeskkonnas endale konto, sest püsikliendina on igat liiki energia Sulle soodsam. Vaata, millised on Alexela Kodukaardi soodustused siit

  2. Liitu Kogukonna programmiga

    Alexela püsikliendina saad kuni 5 senti soodustust igalt tangitud kütuse liitrilt. Sina saad annetada 1 sendi oma soodustusest puude istutamiseks ja Alexela lisab omalt poolt samuti 1 sendi juurde. Pea meeles: 1 puu maksab 25 senti. 

  3. Tangi Alexelas ja pane oma puud kasvama

    Vali Alexela iseteeninduses välja oma puu tulevane kodu ning jaga seda ka sõpradega. 

Liitu või logi sisse

Iga annetusega aitad istutada Eestimaale veelgi rohkem puid ja oma ökoloogilist jalajälge vähendada. Täpselt nii lihtne see ongi!


Alexela roheinnovaatorina

Alexela on võtnud eesmärgi muutuda hiljemalt 2030. aastaks CO2 neutraalseks. Kliimaeesmärkide täitmiseks oleme põhilise fookuse seadnud keskkonda säästvate tankimislahenduste arendamisele. Kogukonnaprogrammi raames kinkis Alexela igale töötajale 10 puud oma jalajälje neutraliseerimiseks. Ühtlasi kutsume kliente koos keskkonnale head tegema ja ka oma ökoloogilist jalajälge vähendama.


Puid aitavad istutada

Loe lähemalt siin.

Loe lähemalt siin

Loe lähemalt siin

Loe lähemalt siin.