Alexela avab Haven Kakumäel esimese täisteenindus-sadamatankla

12. Märts 2019

Haven Kakumäe ja Alexela laiendasid oma koostööd allkirjastades nädalavahetusel toimunud Meremessil lepingu Alexela uue mugavuspoe rajamiseks sadamakompleksi.
 
Maikuus avatav Alexela pood ja kohvik on järjekorras juba 36. ning järgib senist mugavuspoodide standardit. See tähendab, et saadaval hakkab olema kvaliteetne kohv, kiirestivalmiv söök ja karastusjoogid, samuti piisav esmatarbekaupade valik, mis peaks rahuldama nii meresõitjate kui ka sadamat külastavate inimeste vajadused. Toiduvalmistamisel järgitakse võimalikult tervislikku joont. Hommikuti on plaanis hakata pakkuma ahjusoojade pirukate ja saiakeste kõrval ka putru ning lõunaks sooja suppi.
 
„Alexela tankla on Kakumäe sadamas töötanud juba 2 aastat ja väga hästi töötanud. Uus avatav mugavuspood on loogiline jätk meie koostööle Haven Kakumäega,“ ütles allkirjastamisel Alexela juht Maria Helbling. Ta tõdes, et tegemist on esimese Alexela täisteenindust pakkuva sadamatanklaga, kust saavad energiat nii meresõidukid kui ka meresõitjad.
 
„Meil merenduskeskusena on hea meel, et kliendid saavad edaspidi kõik vajaliku omale merele kaasa osta ja ka ümberkaudsetel elanikel tekib võimalus oma esmatarbeostud nüüd meie juures teha,“ märkis allkirjastamisel ka Haven Kakumäe sadama juht Indrek Ilves. Haven Kakumäe pakub laia valikut teenuseid ja vaba aja veetmise võimalusi nii jahiomanikele, kaptenitele, külalistele kui ka kohalikele elanikele. 
 
Alexela on Eesti kapitalil põhinev valdusfirma, mis koondab viimase paarikümne aasta jooksul ühtse omanikeringiga seotud ettevõtted ühisesse struktuuri. Ettevõte annab tööd enam kui 1000-le inimesele ning tegutseb kolmes valdkonnas: energeetika, metallitööstus ja põlevkivikeemia.
Eesti turul unikaalse kombinatsioonina kuuluvad ettevõtte tooteportfelli muuhulgas elekter, maagaas, balloonigaas, mahutigaas ning läbi 103 üle Eesti asuva tankla autokütused. Alexelal on kokku 35 mugavuspoodi. 

2017 aastal avatud Haven Kakumäe on uus moodne ja turvaline kuni 300 jahile ja kaatrile kõiki teenuseid pakkuv jahisadam.


Lisainfo ja küsimused:
Kaire Paavo
Alexela turundusjuht
M: +372 5303 9193
kaire.paavo@alexela.ee