Alexela tõi turule oma krediitkaardi

24. August 2020

24. augustist pakub Alexela eraklientidele Kodukrediitkaardi nimelist uut tüüpi maksekaarti, mis ühendab endas püsikliendikaardi ja kõik krediitkaardi võimalused nagu viipemaksed, internetiostud ja palju muud. Kodukrediitkaarti saab kasutada igal pool Eestis ja ülemaailmselt.

Sinivee Indrek, AS Alexela e-kanalite äriarenduste juht

„Alexela Kodukrediitkaardi näol on tegemist täiesti uue lahendusega eraklientidele,“ sõnas AS Alexela e-kanalite äriarenduse juht Indrek Sinivee pressiteate vahendusel. „Kodukrediitkaardi näol on tegemist kolm ühes tootega, mis ühendab püsikliendikaardi soodustused, krediidivõimaluse ja makselahenduse. Alexela ei ole varem eraisikutele krediitkaarti pakkunud ja nägime seda vajaliku mugavustootena, mida nii tänasetele kui tulevastele klientidele pakkuda,“ lisas Sinivee.  

Alexela Kodukrediitkaart on mõeldud kõikidele, kellel on vajadus teha suurem kulutus lähitulevikus näiteks kestvuskauba soetamiseks või on tabanud ootamatu väljaminek, mida ei saa tulevikku lükata. Niisamuti saab kaardiga broneerida lennupileteid, tasuda hotelli- ja autobroneeringute kui ka internetiostude ees. Ka saab üsna peatse lisandväärtusena tasuda sellega Alexelas oma elektri- ja gaasiarvete eest. Alexelas tankides kaasneb Kodukrediitkaardiga nii kütusesoodustus kui mugavuspoes soodustus kohvile ja soojale toidule.  

Kodukrediitkaarti pakub Alexela koostöös suurima kodumaise finantskontserni LHVga ja seda saab kasutada nii igal pool Eestis kui ka ülemaailmselt. Kaardi taotlemiseks pangakontorisse minema ei pea, vaid seda saab loetud minutitega teha Alexela veebis. 

„Alexela Kodukrediitkaardi puhul on tegu kõige mugavama tagasimakse võimalusega krediitkaardiga Eestis: klient saab ise otsustada, kas maksab kogu kasutatud limiidi tagasi järgmisel kuul intressivabalt, kindlate kuiste osamaksete kaupa, või enda soovitud summade kaupa. Usume, et selline paindlik lahendus loob kindlasti Alexela klientidele väärtust,“ ütles LHV eraisikute finantseerimise juht Catlin Vatsel