See figuurisõbralik kaasahaaratav toit tüürib suvehitiks

27. Juuli 2020

Alexela tõi oma mugavuspoodides müüki figuurisõbraliku fitness wrapi. Uudistoode töötati välja sportliku töökollektiivi initsiatiivil ja ettevõtte müügistatistika näitab selle kiiret kujunemist klientide lemmikuks.

Alexela mugavuspood

„Tanklapoodide menüüd uuendame kaks korda aastas ja lähtume loomulikult nii trendidest kui meie klientide soovidest ja tagasisidest. Kui konkreetselt fitness wrapist rääkida, siis selle toote müüki jõudmise innustajateks olid Alexela sportlikud töötajad, kes soovisid tanklapoe menüüst saada väiksema kalorsusega kõhutäidet,“ rääkis uue toote valmimisest AS Alexela kaubandusjuht Tiiu Valk.

Kaubandusjuht kirjeldas, et väiksema kalorsuse ja suurema valgu sisaldusega wrapi loomiseks mängiti retseptis kanafilee, salati ja hummusega. „Oleme varasemalt iseteeninduslikus salati- ja toiduletis pakkunud paneerimata kanafileetükke ja need läksid hästi kaubaks. Kasutasimegi maitsete loomiseks puhast kanafileed, lisasime frillist, tomatit, kurki ja hakkasime mängima hummusega“ loetles Valk wrapi komponente. Hummus, mida wrapis on kasutatud, on Alexela retsepti järgi valminud paprikahummus. „Näeme juba praegu, kuidas hummus ja kanafilee on wrapituna saanud hoo lemmikuks kujunemisel“.

Fitness wrap on 297 grammi, 9g valku ja on kättesaadav Alexela tanklapoodidest üle-Eesti.