Alexela tervitab kliente oma e-poodi

8. Mai 2020

Alexela avas 8. mail oma toidu- ja esmatarbekaupade e-poe. Kaupu saab kontaktivabaks kättesaamiseks ette tellida 14 Alexela mugavuspoodi.

Alexela e-pood

Reedel avatud Alexela e-poest saab tellida nii kuumi kohvijooke kui lemmikuid burgereid, wrapillasid ja muffikuid. Ka saab endale sobivasse mugavuspoodi kontaktivabaks kättesaamiseks ette tellida nii leiva, saia kui piima. Maitsva lahendusena on e-poest võimalik tellida ka mõnusate nädalavahetuste kostiks vanakooliburgeri valmistamise tooraine komplekt, mille kogusest piisab 10-le! Lisa tellimusele veel grillgaas ja saabki mõnusasti burgerit grillida.

Alexela kaubandusjuht Tiiu Valk kutsub kõiki vastavatud e-poodi uudistama ja märgib, et kauba kättesaamispunkte lisandub järk-järgult juurde. „Stardime oma 14 mugavuspoega, millele hakkame järjest täiendavalt Alexela mugavuspoode kauba kättesaamiseks e-poodi lisama kuniks kõik meie 33 mugavuspoodi on üle-eestiliselt kaetud“.

E-poe avamisel kauba kättesaamiseks 14 mugavuspoodi

E-poe sisseelamise perioodil saab kaupa tellida kontaktivabaks kättesaamiseks Harjumaal viies mugavuspoes ehk Harutee, Jüri, Keila, Loo, Riisipere tanklapoodides. Tallinnas samuti viis punkti ehk Ehitajate tee, Peterburi tee, Raudalu, Rotermanni kvartalis asuvasse Roseni mugavuspoodi ja Väo mugavuspoodi. Samuti saab tellida kaupa ette Tartus, Otepääl, Jõgeval ja Saaremaal Orissaares.

Tasumine ja kättesaamine

Tellimuse eest saab maksta sularahas, mTaskuga või kaardiga kauba kättesaamisel. Kauba kättesaamisel saab Alexela lojaalsusprogrammiga liitunu esitada soodustuse saamiseks ka enda Kodukaardi. Kodukaart on ka ID-kaardi põhine ning sellega rakendub mugavuspoest ostetud kaupadest soodustus soojale söögile, kohvijookidele ja balloonigaasile. Kauba kättesaamiseks on võimalus valida vahemik 2-6 tundi. Kui tellimus on laekunud, saab vastav tankla oma poe e-mailile tellimuskirja ja nii asutaksegi kliendile nobedalt kaupa komplekteerima.

Tere tulemast Alexela soojade toitude ning esma- ja tarbekaupade e-poodi: https://pood.alexela.ee/