Alexelast saad ärikliendina soovi korral kogu ettevõttele vajamineva energia - pakume autokütuseid, elektrit, maagaasi, mahutigaasi ja balloonigaasi. Kiireks arveldamiseks Alexela tanklates ja mugavuspoodides pakume äriklientidele Alexela Maksekaarti. Uudisena saad Alexela Maksekaardiga lisaks Eestile, Lätile ja Leedule tankida nüüd ka Rootsis.

Selgitame hea meelega Sulle kõiki meie võimalusi personaalselt. Võta ühendust ja küsi pakkumist.


Üldkontaktid

Klienditeenindus
Klienditeenindus

+372 629 0000

alexela@alexela.ee


Ärikliendi kontaktid

Hanka Bulak
Hanka Bulak

Ärimüügi assistent

+372 629 0007

hanka.bulak@alexela.ee

Marek Miller
Marek Miller

Ärimüügijuht

+372 512 7601

marek.miller@alexela.ee

Priidu Ahven
Priidu Ahven

Müügijuht

+372 5855 3210

priidu.ahven@alexela.ee

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
Olavi Maaring
Olavi Maaring

Müügijuht, sh autokütuste hanked

+372 5563 3304

olavi.maaring@alexela.ee

Jürgo Anni
Jürgo Anni

Gaasiliste autokütuste müügijuht

+372 511 5780

jyrgo.anni@alexela.ee

Ivo Kokka
Ivo Koka

Müügijuht

+372 505 9888

ivo.koka@alexela.ee

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
Kaido Heero
Kaido Heero

Müügijuht

+372 588 5 6119

kaido.heero@alexela.ee

Innar Lätti
Innar Lätti

Balloonigaasi müügijuht

+372 5304 1601

innar.latti@alexela.ee

Tanel Kolberg
Tanel Kolberg

Gaasilahenduste müügijuht

+372 5560 9942

tanel.kolberg@alexela.ee

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
Alpar Viks
Alpar Viks

Müügijuht, sh gaasilahendused

+372 527 5538

alpar.viks@alexela.ee

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

Võta meiega ühendust

Soovin pakkumist