Alusta omaenda kunstikollektsiooniga

Alexela kohvik-poodidest leiad nüüd taaskasutatavad kohvitopsid, mida kaunistab Eesti kunstnike looming.

 

Jüri Arrak “Vabaduse lähenemine”

Jüri Arraku kujutatav maailm on äratuntavalt omanäoline. Maalist maali kordub maski tegelaskuju, mis saab vastavalt kontekstile uue tähenduse. Kui varastes teostes leidub pigem irooniat, siis küpses loomingus on esiplaanil eksistentsiaalsed probleemid. “Vabaduse lähenemine” hõljuv hiigelpea kuulutab vabadust inimkonnale, mida on kujutatud rindadena.

Lola Tehver “Keegi teine 2”

Maalikunstnik Lola Tehver armastab värve, sest need kujundavad teadlikult või alateadlikult pea kõiki meie igapäevaseid otsuseid, toidust kuni riietuseni. Tehveri loomingus on värvid peamine vahend, andmaks vaatajale sõnadeta edasi kunstniku emotsioone ja mõtteid.

Epp Maria Kokamägi õlimaal "Pärast etendust"

Epp Maria Kokamägi on Eesti maalikunstnik, kel on olnud peaaegu 90 näitust nii Eestis, Soomes, Rootsis, Iirimaal, Saksamaal, Tšehhis kui ka Pariisis. Kokamägi armastab luua õlimaale, akvarelle, raamatukujundusi, ning teatri- ja kinokujundusi. Haapsalus on avatud ka peregalerii Epp Maria Galerii, kus on üleval nii tema kui teiste pereliikmete looming.

Maria-Liisa Leonidovi joonistus maagiliste kassidega

Maria-Liisa Leonidovi teosed tunneb ära julgete värvide, maagiliste olendite ning rikkalike detailide poolest. Huvitav on ka see, et Maria-Liisa ei loo oma kunsti vaid lõuendile või paberile: talle meeldib oma loominguga kaunistada nii seinu, mööblit, siidi ja ka kehasid, olles väga hinnatud Eesti tätoveerija.

.

Taaskasutatavad kohvitopsid

Ühtki kunstiteost ei looda ühekordseks tarbimiseks. Nii ka Alexela kohvitopse, mis on tehtud keskkonnasõbralikust materjalist. Samuti aitad sellega säästa loodust, kasutades vähem ühekordseid pabertopse.