Naudi taevalikku kohvi Eesti kunstiga 


Alusta omaenda kunstikollektsiooniga

Alexela mugavuspoodidest leiad nüüd taaskasutatavad kohvitopsid, mida kaunistab Eesti kunstnike looming. 

 

Epp Maria Kokamägi õlimaal "Pärast etendust"

Epp Maria Kokamägi on Eesti maalikunstnik, kel on olnud peaaegu 90 näitust nii Eestis, Soomes, Rootsis, Iirimaal, Saksamaal, Tšehhis kui ka Pariisis. Kokamägi armastab luua õlimaale, akvarelle, raamatukujundusi, ning teatri- ja kinokujundusi. Haapsalus on avatud ka peregalerii Epp Maria Galerii, kus on üleval nii tema kui teiste pereliikmete looming.

Maria-Liisa Leonidovi joonistus maagiliste kassidega

Maria-Liisa Leonidovi teosed tunneb ära julgete värvide, maagiliste olendite ning rikkalike detailide poolest. Huvitav on ka see, et Maria-Liisa ei loo oma kunsti vaid lõuendile või paberile: talle meeldib oma loominguga kaunistada nii seinu, mööblit, siidi ja ka kehasid, olles väga hinnatud Eesti tätoveerija.


Taaskasutatavad kohvitopsid

Ühtki kunstiteost ei looda ühekordseks tarbimiseks. Nii ka Alexela kohvitopse, mis on tehtud keskkonnasõbralikust materjalist. Samuti aitad sellega säästa loodust, kasutades vähem ühekordseid pabertopse. 

Alexela kohvitopsid on läbinud vastavad testid, mis näitavad, et tegu on kastuskõlblike, loodssõbralike ega tervisele mitte ohtu kujutavate topsidega. 

Vastav sertifikaat on siin ja testimise tulemus siin

09.04.2021 seisuga ei ole Alexela mugavuspoodides ajutiselt kohvitopsid saadaval.