Tankimistelt kogutud boonustega saab tasuda oma elektri- ja gaasiarve eest

19. October 2022

Eestimaine energiaettevõte Alexela tuli teisipäeval, 18. oktoobril välja oma uue lojaalsusprogammiga, millega saab ostudelt kogutud boonustega ettevõtte pakutavate toodete ja teenuste eest tasuda.

Lehis tankimas

Ettevõtte juhi Aivo Adamsoni sõnum võimaldab “Minu Alexela” programm läbi pakutavate hüvede kliendil tähelepanu alla võtta oma tarbimise. “Eestis pälvib aina rohkem tähelepanu säästmise ja väljaminekute planeerimise vajadus. Alexela on alati väärtustanud oma kliente, kes hoolivad meie teenuste kõrgest kvaliteedist ja jätkusuutlikust visioonist. Uue “Minu Alexela” kliendiprogrammiga loome neile nüüd võimaluse, kuidas igapäevased väljaminekud enda kasuks tööle panna, et järgmise sooja joogi või kütuseliitri eest vähem maksta,” kirjeldab Adamson programmi loomise tagamaid.   

Lojaalsusprogrammi boonussüsteem hakkab töötama läbi digitemplite, mida saab koguda nii tankides, sh elektriautode laadimisel, mugavuspoodidest ostu sooritamisel kui ka koduse elektri ja gaasi tarbimise eest. Kogutud templeid saab kasutada maksevahendina, vahetada kingitusteks või annetada metsa istutamisse läbi ettevõtte kogukonnaprogrammi. “Minu Alexela” suurimaks hüveks ongi Adamsoni sõnul personaalne lähenemine kliendile. “Kes tahab meie tootevalikust kingitusi, kes tahab energiateenustelt soodustusi, kes loodusesse panustada. On igaühe enda otsustada, mille jaoks ta boonuseid kogub. Alexela eesmärk on ustav klient juhatada rajale, mis edendab soodsamat tarbimist ning raha säästmist.” 
  
Lojaalsusprogrammiga kaasnevatest hüvedest 
  
Kellel on Alexelaga kodune elektri- või gaasileping, sel on kütusesoodustus püsivalt 5 senti liitri kohta, kuid uue lojaalsusprogrammiga kogub ta templeid ka ostetud kütuseliitrite pealt: 10 liitrit = 1 digitempel. Kes tangib ühes kuus keskeltläbi 60 liitrit, teenib iga kuu kuus digitemplit. Kui 100 digitemplit täis, saab selle ümber vahetada Alexela rahaks (100 digitemplit annab 10 eurot). Seda saab kasutada järgmisel korral näiteks kütuse eest maksmiseks või kas või koduse elektri- või gaasilepingu eest tasumiseks.  

Kellel on Alexelalt elektriauto kodulaadija, see klient saab iga kuu lõpus 5 digitemplit ja energiaettevõtte avalikes laadimisjaamades elektrikütuse tarbijad saavad iga 25 kw/h eest 1 digitempli.   
Programmiga liitudes algab kütuseliitri soodustus 3 sendist liitri eest ja ulatub kuni 7 sendini liitri kohta kliendi sünnipäeval. Alates 5 kogutud digitemplist kuus jõuab klient järgmisele kütusesoodustuse püsitasemele, mis ulatub 5 sendini liitri eest. 
 
Stardiks 10 digitemplit  

Alexela senised lojaalsed kliendid on automaatselt uude lojaalsusprogrammi üle viidud. Uue kliendiprogrammi stardi puhul kinkis energiaettevõtte kõikidele senistele klientidele 10 digitemplit ja tervitab ka tulevasi kliente kuni novembrikuu lõpuni 10 digitempliga. Kogunenud punkte ehk digitempleid saab jälgida Alexela äpis ja iseteeninduses.