Naudi taevalikku kohvi Eesti kunstiga bambustopsist


Alusta omaenda kunstikollektsiooniga

Alexela mugavuspoodidest leiad nüüd taaskasutatavad bambustopsid, mida kaunistab Eesti kunstnike looming. Igaühele, kes kohvitopsi soetab, kingib Alexela taevaliku kohvi tasuta kaasa. 

Epp Maria Kokamägi õlimaal "Pärast etendust"

Epp Maria Kokamägi on Eesti maalikunstnik, kel on olnud peaaegu 90 näitust nii Eestis, Soomes, Rootsis, Iirimaal, Saksamaal, Tšehhis kui ka Pariisis. Kokamägi armastab luua õlimaale, akvarelle, raamatukujundusi, ning teatri- ja kinokujundusi. Haapsalus on avatud ka peregalerii Epp Maria Galerii, kus on üleval nii tema kui teiste pereliikmete looming.

Maria-Liisa Leonidovi joonistus maagiliste kassidega

Maria-Liisa Leonidovi teosed tunneb ära julgete värvide, maagiliste olendite ning rikkalike detailide poolest. Huvitav on ka see, et Maria-Liisa ei loo oma kunsti vaid lõuendile või paberile: talle meeldib oma loominguga kaunistada nii seinu, mööblit, siidi ja ka kehasid, olles väga hinnatud Eesti tätoveerija.


Taaskasutatavad bambustopsid

Ühtki kunstiteost ei looda ühekordseks tarbimiseks. Nii ka Alexela kohvitopse, mis on tehtud keskkonnasõbralikust bambusest. Samuti aitad sellega säästa loodust, kasutades vähem ühekordseid pabertopse. Bambustopsi ostmisel kingime 12.10.-13.12.2020 Sulle tänutäheks Alexela taevaliku kohvi tasuta kaasa!

 Leia endale lähim mugavuspood