Alexela suveloosi peaauhinna võitja: „Ma arvasin, et tegemist on petukõnega“

29. October 2021

Alexela turundustiimil oli suur rõõm kohtuda ettevõtte kontoris Tallinnas, Rotermanni kvartalis suveloosi peaauhinna võitja Kaarel Tuulisega. Kaarel sai kogutud digitemplite eest oma perele uue neljarattalise CNG-gaasil töötava sõbra. Nagu tuntud lause ütleb „see pole veel kõik“, Kaarli pere saab nautida ka aastast kütusevaru.

Kaarel Tuulis

Meenutame hetkeks, milles suvekampaania seisnes. Kampaaniaperioodil tuli külastada Alexela tanklat või tanklaid ja koguda peaauhinna loosis osalemiseks vähemalt 10 digitemplit. Kaarel on Tartust pärit ja oma jõudu digitemplite kogumisele andis ka tema abikaasa. Kodutanklast Kalda teelt pererahvas kenasti templeid võiduks tankiski. 
 
Kaarli abikaasa ütles, et mees ei julenud algul Alexela turundustiimi võitu teavitanud kõnest rääkidagi. „Kaarel arvas, et tegemist on petukõnega, neist on viimasel ajal palju kuulda olnud ja algul ei uskunudki, et me tõesti võisime võita. Olime kodus isekeskis arutanud uue auto soetamist, muideks ka gaasil sõitvat, aga kuna väljaminekuid on olnud suvekodu soetamisega, panime mõtte mõneks ajaks tallele,“ ütles naine. 
 
Abielupaar sõnas aga ühest suust, et võit oli hästi suureks üllatuseks ja naljakaski, kuidas mõned pisikesed unistused ja omavahelised jutud võivad tõeks saada. 
 
Alexela peaauhinnaks oli Škoda Scala Ambition 1,0 TSI G-TEC CNG 66kW koos aastase kütusevaruga. Auto jõuab oma uute omanikeni loodetavasti novembrikuus.