Mugavus ja keskkonnahoid on muutunud tänapäeva maailmas möödapääsmatuks sõnapaariks. Ja mTasku on kindlasti äpp, mis kannab endas nii kliendimugavuse kui ka keskkonnahoidja väärtuseid.

mTasku Alexela

Praeguseks on mTaskusse lisatud juba üle 126 000 kinke- ja kliendikaardi, millega on tasutud üle 10 miljoni euro eest. Järjest enam kogub äpi kasutajate seas populaarsust ka Alexela Kodukaart, mida on mTaskuga ühendanud ligi 7400 klienti. mTasku tehingute arv Alexelas kasvab igas kuus keskmiselt 20 protsendi võrra.

Miks see nii on?

Kütuse tankimine ja selle eest tasumine on oluliselt kiirem ning tehtav täiesti paberi- ja plastivabalt. Pea ainult meeles, et tankimispüstol tuleb ikka endal tankuri külge tagasi asetada, seda veel ükski mobiilirakendus ise teha ei suuda.

Alexelas mTaskuga tankimiseks on lihtsalt vaja skannida QR-kood, mis asub tanklas otse tankurite või makseterminali kõrval ja mugavuspoes kassa kõrval. Kodukaart ja maksekaart avanevad äpis automaatselt, nii saab ühe liigutusega maksta ning oma kliendisoodustusi rakendada. Lihtsalt vali broneerimiseks sobiv summa ja tangi. Pärast tankimist jääb mKviitung sinu mTaskusse. Nii saab kõiki sooritatud makseid vaadata mTasku menüüst, valides jaotuse „Tehingute ajalugu“. Samast kohast saad ka PDF-vormingus kütusearved enda valitud e-posti aadressile või otse raamatupidajale saata.

On ju tõsi, et oma hommikukohvi vajad nüüd ja kohe ning selle eest tasumiseks pikas järjekorras seismine ei kõla just meeliülendava unistusena. Nii ongi, et lisaks tankimisele saab mTaskuga oma ostude eest tasuda kõikides Alexela mugavuspoodides ja iseteeninduskassades üle Eesti. Tavakassas tuleb vaid klienditeenindajat informeerida, et sooritate makse mTaskuga, ja skannida telefoniga kassa juurde paigaldatud QR-märgis.

Hea on see, et mTasku rakendust saavad kasutada kõikide mobiilioperaatorite kliendid ja seda olenemata telefoni enda operatsioonisüsteemist – äpp toimib nii QR-koodiga kui ka NFC-tehnoloogial. mTaskus avanevad automaatselt nii kliendikaart kui ka pangakaart ehk kasutaja ei pea rahakotist mitut kaarti otsima või kasutama plastist kliendikaarti soodustuse saamiseks.

Aita kaasa tarbetute pabertšekkide ja plastist kliendikaartide vähendamisele. Rohkem infot Alexela Kodukaardist mTaskus leiad aadressil https://www.alexela.ee/et/kodukaart/mtasku