Täna jõudis finišisse Alexela ja 220 Energia ühinemine

26. Juuni 2024

Kahe energiaettevõtte ühinemise järel võtab 220 Energia seniste klientidega sõlmitud elektri- ja maagaasilepingud üle AS Alexela ning neile hakkab laienema võimalus kasutada soovi korral Alexela kliendiprogrammi hüvesid.

Alates tänasest väljastatakse 220 Energia klientide arved ja muud teavitused AS Alexela nime alt. Nende jaoks korrigeeritakse automaatselt ettevõtte nimi, püsimaksed ja muud puhtalt tehnilised detailid, mis sisu ei muuda.

Samuti on endiselt maksmiseks avatud senised 220 Energia OÜ pangakontod, kuid tänasest saab arveid tasuda ka AS Alexela kontodele.

Ühinemise järel saavad uued kliendid kasutada Alexela kliendiprogrammiga kaasnevaid hüvesid nagu kütusesoodustus Alexela tanklates, 15 protsenti odavam soe toit, kohv ja saiakesed Alexela poodides ning palju muud. Tutvu hüvedega lähemalt.

Kuna alates 13. juunist ei ole võimalik kasutada 220 Energia äppi, siis saab alla laadida Alexela äpi, kust on kõik need teenused kättesaadavad.

Laadi äpp alla Google Playst või App Store’ist:


 

Täiendavate küsimuste korral pöörduge palun Alexela klienditeeninduse poole telefonil +372 629 0000 või e-posti aadressil alexela@alexela.ee.