Olivia Markus: kursil Antarktika

6. Detsember 2019

Olivia Markus

Sel aastal korraldas Alexela esmakordselt kampaania „Kursil ost-ost Antarktika“, mille võitjaks osutus reisi- ja seiklushimuline Olivia. Milline on särava naise lemmiktankla, mida Alexelast teab ja kuidas Antarktika reisiks valmistub, sellest juba alljärgnevalt. 
 
Jutuajamine Oliviaga oli lühike aga seda värvikam. Alexela rõõmuks selgus, et võitja näol on tegemist hoogsa reisijaga. Nii reisib naine enne Antarktika kruiisi Floridasse ja naastes juba suusareisile Austriasse. Energiast pakatav naine märkis vestluse käigus, et oli poolteist aastat varem näinud unes, kuidas purjetas ümber Cape Horni. 
 
Ütle siis veel, et unes nähtu tõeks ei saa ? 
 
Millises Alexelas tehtud sisseost võidu tõi? 
 
Põhitankla, mida külastan ja milles sooritatud ost mulle võidu tõi, on Keila Alexela. 
 
Mida Alexelast enne võidu saamist veel teadsid? 
 
Kuna ma olen aastakümneid hobustega seotud olnud, siis oli ja on mulle teada, et Alexela on Horse Show suurtoetaja ja samuti olen kursis, et Tiki ja Zincpot kuuluvad Alexela gruppi. Seega peale oma igapäevase Keila Alexela külastamise saan öelda, et tean üht-teist. 
 
Kuidas võidust teada said? 
 
Sel nädalal, mil Alexela püüdis mind telefonitsi tabada, olin haige. Nii jäid Alexela kõned vastamata ja tööle naastes õnnitlesid mind kolleegid ja rääkisid, et nüüd kohe Antarktikasse. Päris ausalt mõtlesin, et nad teevad mulle nalja, sest meil oli osakonna juhataja parasjagu Bellingshausenilt tulnud ja arvasin, et sellega seoses on kollektiivne huumor. Kui aga kolleegid ikka edasi rääkisid, siis läksin ja vaatasin sotsiaalmeediasse ja tõepoolest vaataski minu nimi võitjana vastu. Oli väga positiivselt üllatunud. Nüüd, mil Alexela meeskonnaga on mu reis planeeritud, seda toredam on ootusrõõm peatsest kruiisist ja kindlasti luban reisi käigus oma emotsioone piltide näol jagada. 
 
Soovime Oliviale meeldejäävaid elamusi Antarktika krusiisil, millele naine läheb veebruaris 2020. 
 
Oliviaga vestis juttu Alexela kommunikatsioonijuht Marit.