Alexela sulgeb veebruaris Ellamaal asuva tanklapoe

21. Jaanuar 2020

Alexela sulgeb 1. veebruaril Saue vallas Ellamaal asuva tanklapoe ja suunab kliendid kümme kilomeetrit eemal asuvasse Riisipere Alexela mugavuspoodi. Tankimisvõimalus Ellamaa tanklas säilib. 

„Piirkonna elanikud saavad edaspidi poodlemas käia oluliselt suurema kaubanduspinnaga mugavuspoes, mis asub Saue vallas Vilumäe külas Riisiperes. Tankimisvõimalus jääb Ellamaal alles,“ rääkis Alexela juhatuse esimees Aivo Adamson.

Saue vallas Vilumäe külas asuv Riisipere mugavuspood on avatud hommikul kella seitsmest kuni kümneni õhtul. Mugavuspood on koos tanklaga, sealt saab osta toitu, kuumi kohvijooke, balloonigaasi, tankida mootoribensiine ja diislikütust. Riisipere Alexela tanklas on parkimiskohti 18-le sõiduautole.  

Alexela on eestimaine ettevõte, mis tegutseb peamiselt energeetika valdkonnas. Eesti turul unikaalse kombinatsioonina kuuluvad ettevõtte tooteportfelli elekter, maagaas, balloonigaas, mahutigaas ning läbi 105 üle Eesti asuva tankla ka autokütused. Alexelal on lisaks 36 mugavuspoodi. Alexela on pärjatud Kultuuriministeeriumi poolt välja antava Kultuurisõbra tiitliga ning on andnud ja annab jõudu mitmetele kultuuri- ja spordiorganisatsioonidele, sealhulgas Eesti Korvpalliliidule, Eesti Ratsaliidule ja Tallinn International Horse Showle, Suusaliidule, Eesti Tenniseliidule, Põhjamaade Sümfooniaorkestrile, Alexela Kontserdimajale. Ettevõte annab tööd enam kui 1000-le inimesele üle Eesti.


Lisainfo: 
Marit Liik 
Alexela kommunikatsioonijuht
mob +372 53 41 3441
e-post: marit.liik@alexela.ee