Kutsume kandideerima sügisel avatavasse Sauga teenindusjaama

14. Juuni 2023

Avame sel varasügisel Via Baltica ääres, Pärnu maakonna kõige tihedama liiklusega lõigul Sauga alevikus, Eesti suurima teenindusjaama, mis toob muuhulgas Riia trassile ligi 100 kohaga restorani. Kutsume kõiki huvilisi kandideerima Sauga teenindusjaama.

Sauga värbamine

„Tegu on meie seni suurima investeeringuga tanklamaastikul, sest tahame olla palju enamat kui tankimispeatus,“ ütles Alexela tegevjuht Aivo Adamson. „Eesti ühe tihedama liiklusega asukoht lubab pakkuda kliendile kiire ampsu kõrval ka restoranitasemega toitlustust, suure valikuga toidu- ja esmatarbepoodi ning lisaks traditsioonilistele kütustele ka tulevikukütuseid,“ märkis Adamson. „Peatselt võiks olla üks selline Alexela Eesti iga põhimaantee ääres,“ viitas Adamson, et Tartu maanteel Paia ristis on Tikupoisina tuntud kontseptsioon end hästi õigustanud ja edukas.“

Kati Ruubel, kes Alexelasse Sauga perega kutsub liituma, ütleb, et otsib meeskonda mitmekülgseid talente. „Vabu ametikohti, kuhu kandideerida on kümneid. Otsime oma meeskonda kokkasid, kondiitreid, koristajaid, teenindajaid, pagareid ja nõudepesijaid,“ loetles ta.

Ruubel lisas, et varasügisel Saugas avatav teeninduskompleks pakub suurepäraseid võimalusi neile, kes soovivad töötada dünaamilises ja innovatiivses ettevõttes ning olla osa kogu Alexela kontserni uudsetest teenustest ja kliendikogemuse pakkumisest. „Tööandjana pakub Alexela konkurentsivõimelist töötasu, mitmekülgseid karjäärivõimalusi ning soodsat ja toetavat töökeskkonda koos selle juurde kuuluva väärtuspakkumise ja hüvedega“.

Saugal saab tulevikus tankida kõiki traditsioonilisi kütuseid ja LPG autogaasi, teenindusjaama tulevad erineva lahendusega elektrilaadijad, samuti AdBlue ja klaasipesuvedeliku tankurid. Uue teenindusjaama kontseptsiooni juurde kuulub ka veoautode parkla koos duširuumidega ning nutikas rendihaagiste lahendus. Rajatav hoone hakkab tootma endale ise elektrit katusele rajatava 120-kilovatise päikesepargiga.

Tule ja kasva koos Alexelaga! Saada oma CV hiljemalt 26. juuniks Kati.Ruubel@alexela.ee