Alexela avas Tallinnas uue mugavuspoe koos tanklaga

2. November 2021

Eestimaine energiaettevõte Alexela avas 2. novembril Tallinnas Haabersti linnaosas Tiskres tankla koos uuel kontseptsioonil põhineva mugavuspoega. Tiskres saab tankida kõiki traditsioonilisi kütuseid, lisaks autogaasi LPG-d, samuti on AdBlue ja klaasipesuvedeliku tankurid kättesaadavad.

Alexela Tiskre mugavuspood

„Investeerime sinna, kus on meie kliendid, et neile nende teekonnal olla veelgi mugavamalt kättesaadavad. Tiskre on kahtlemata kiiresti arenev asum ja elukeskkond Rannamõisa tee ja mere vahel,“ sõnas äsjaavatud mugavuspoe ja tankla kohta AS Alexela tegevjuht Aivo Adamson

Lisaks autokütustele ja mugavuspoele on Alexela Tiskre jaamas ööpäevaringne äpipõhine rendihaagise mugavusteenus. Kokku on asukohas neli haagist, mida soovija saab endale sobival ajal laenutada. „Tänu meie nutilahendusele on ka Tiskre elanikele haagise laenutamine ööpäevaringselt kättesaadav kontaktivaba mugavusteenus. Ei mingit lepingut, paberimajandust ega tühisõitu, ava aga äpp ja broneeri vaba haagis ja sõitu“.

Adamson märkis, et Alexela ootab huviga Tiskre elanike tagasisidet, kas nad sooviksid tulevikus saada lisaks veel surugaasi CNG tankimisvõimalust.

Tiskres avatud Alexela mugavuspood on ettevõtte esimene taoline uue ilmega. Uudne mugavuspood on ostukeskkond, kus on arvestatud näiteks kliendi liikumist poes sees. „Kauba paigutusel oleme arvestanud nii oma analüütikat kui soovitusi, kuidas kliendile loogiline ja mugav ostukogemus pakkuda. Kindlasti on klientide kõrval uue moega mugavuspood ka inspireeriv töötegemise koht meie oma inimestele. Peame oma uut Tiskre mugavuspoodi tulevikule suunatud jätkusuutliku kaubanduse märgiks,“ rääkis AS Alexela tegvjuht. 

Adamson lisas, et näiteks on mugavuspoes klientidele koheselt märgatavas kohas kohvisaare vahetus läheduses kraanikauss, kus oma korduvkasutatavat kohvitopsi pesta. „Ühekordsed nõud asetavad keskkonnale tohutu surve, kuid nende kasutamine on endiselt väga levinud. Selleks, et julgustada igaüht mõtlema, kuidas mõjutavad igapäevased tarbimisvalikud meie ühist elukeskkonda, anname sedasi jõudu ühekordsete kohvitopside kasutamise vähendamisele. Tiskre tankla alal olevad AdBlue ja klaasipesuvedeliku tankurid aitavad niisamuti keskkonnas vähendada plastiku tarbimist, pole ju tarvis eraldi kanistriga AdBlued või klaasipesuvedelikku osta kui saad seda mugavalt tankida“.

Alexela uus tankla koos mugavuspoega asub Liiva teel, Tiskre külas, Harju maakonnas. Möödunud nädalal teatas energiaettevõte Alexela laienemisest Tõrva. Lähiajaplaanidest on Alexela avamas mugavuspoodi Lääne-Virumaal Tapal, hiljuti renoveeris ettevõtte Harju maakonnas Viti külas oma mugavuspoe koos parkimisalaga. 

Alexela on eestimaine ettevõte, mis tegutseb peamiselt energeetika valdkonnas. Eesti turul unikaalse kombinatsioonina kuuluvad AS Alexela tooteportfelli elekter, maagaas, balloonigaas, mahutigaas ning läbi enam kui 100 üle Eesti asuva tankla ka autokütused. Alexelal on lisaks 38 mugavuspoodi üle Eesti. Alexela on pärjatud Kultuuriministeeriumi poolt välja antava Kultuurisõbra tiitliga ning on andnud ja annab jõudu mitmetele kultuuri- ja spordiorganisatsioonidele, sealhulgas Eesti Korvpalliliidule, Eesti Ratsaliidule ja Tallinn International Horse Showle, Suusaliidule, Eesti Tenniseliidule, Põhjamaade Sümfooniaorkestrile, Alexela Kontserdimajale. 
 
 
Lisainfo: 
 
Marit Liik
Alexela kommunikatsioonijuht
mob +372 56 64 9619
e-post: marit.liik@alexela.ee