Kristi Virks: „Tööampsud klienditeeninduses on andnud hea kasvulava“

24. Märts 2020

Eesti turu üks unikaalsemaid ettevõtteid Alexela on tööandjaks enam kui 1000-le inimesele. Tegus naine Kristi Virks liitus ettevõttega 2015. aastal mõttes vaid ühepäevane tööamps. Täna on Kristi Alexelas olnud viis aastat, milliselt naine oma tööelu tutvustab, sellest juba järgnevalt.

Ühest tööampsupäevast on saanud viis vägevat aastat, räägi lähemalt

Alexela on ettevõtte, kus elu keeb. Ettevõte on pidevas arengus, olles teerajajaks oma valdkonnas ja siin töötavad väga ägedad inimesed, kes on oma ala parimad ja loovad Alexela näo. Ma ei teagi kui paljud teavad, et Alexela pole pelgalt tanklakett, vaid tegemist on energia- ja tootmiskontserniga, millesse kuuluvad ka sellised ettevõtted nagu Tiki, Kohimo, Kiviõli Keemiatööstus, Zincpot, Balti Gaas jne. 

Jah, tulin 2015. aastal mõttega tööampsutada üks päev. Ampsasin juba tegelikult pärast esimest päeva terve aasta jagu, asendades Alexela mugavuspoodides puhkusel ja haiguslehel olevaid kolleege. Täna, viis aastat hiljem olen mugavuspoodide piirkonnajuht. 

Kuidas jõudsid piirkonnajuhi ametikohale?

Tööampsud klienditeeninduses andsid hea kasvulava. Sealt edasi tuli juba automaattankla juhi töö. Selle kõrvalt sain asendada poe juhte ja nii saingi teha tutvust tanklapoe juhtimisega, millest väga väärtuslikku kogemust omandada. Järgmise sammuna kasvasin tanklapoe juhi kohale ja sellest ametikohast edasi olen jõudnud piirkonnajuhiks. See kasv ja areng, mida Alexela on mulle võimaldanud on hindamatu ja väga äge. 

Mida noorele tööotsijale soovitad? 

Täna on AS Alexelas fookuses kahe-kolme aasta jooksul börsile minek ja kindlasti tahan anda oma tööga panuse selle eesmärgi teostumiseks. Nii soovitangi noortel olla avatud uuendustele, osata hinnata meeskonnatööd ja tahta järjepidevalt õppida areneda ja kindlasti peab olema usku sellesse, mida teed. Muidugi ütlen veelkord, et klienditeenindaja ametikoht on suurepärane kasvulava. 

AS Alexela personalijuht Katrin Püks ütleb, et Kristi on ehe näide, kuidas Alexelas on avatud kõik võimalused selleks, et töötajad saaksid teha tähendusrikast tööd ja edendada oma karjääri.
 
Alexelas muudad maailma! Tule meile!

Tallinnas Rotermanni kvartalis asub Alexela oma maja, milles saab kasutada jõusaali ja lasta mõtted vabaks aurusaunas. Tervise toetamiseks on kasutada igas kuus 32€ spordisoodustust, samuti tervisepäevasid. Tööaja- ja kohapaindlikkus ei ole Alexelas sõnakõlks. Kontoris ei loeta istumise tunde, vaid tulemusi. Tanklates ja tootmistes teevad juhid ja töötajad koostöös töögraafikuid. Töötajaid peab Alexela meeles rõõmsatel ja kurbadel sündmustel. Tunnustame ja tähistame, alustades iga töötaja sünnipäevast lõpetades aasta suurüritusega Alexela Kontserdimajas. Alexelas otsime aina rohkem viise ja võimalusi meeskondade ja töötajate arendamiseks. 

Loe ka AS Alexela finantsjuhi ja juhatuse liikme Karmo lugu "Analüütikust tippjuhiks"