Alexela LPG autogaasiga sõidaksid oma kilomeetrid kuni 45% soodsamalt. LPG on vedelas olekus gaas, mille soodne hind aitab kokku hoida kütusekuludelt. LPG on ka võrreldes diislikütuse ja bensiiniga oluliselt loodussõbralikum autokütus. Vaata Alexela LPG-tanklate asukohti siit.


LPG autogaasi eelised

LPG autogaasiga sõidad bensiiniga võrreldes sama vahemaa koguni kuni 45% soodsamalt. See tähendab, et LPG autogaasi kasutades jõuad samade kulutuste juures peaaegu poole kaugemale!

Kõrge oktaanisisaldusega LPG autogaasil sõites parandad mootori tööefektiivsust, vähendad selle kulumist ja seeläbi ka hoolduskulusid.

Autogaasi põlemine tekitab võrreldes bensiiniga koguni 50% vähem süsinikoksiidi, 40% vähem süsivesinikke ja 35% vähem lämmastikoksiide. See kõik tähendab palju puhtamat õhku, mida hingata!

Autogaasi paagid on turvalisemad kui bensiini- ja diislipaagid. Gaasipaagid taluvad avariiolukorras tugevamat lööki ning lekke korral sulguvad nende kaitseklapid automaatselt.

Gaasiküttel sõitev auto toodab pea 40% vähem kasvuhoonegaase. Seega säästad LPG-autogaasiga sõites koduplaneeti kliima soojenemise eest.

LPG seadmeid saad paigaldada tervele ettevõtte autopargile. Koosnegu see siis veokitest, bussidest, operatiivsõidukitest, põllutöömasinatest, kaubikutest või sõiduautodest. Mida suurem autopark, seda suurem on ka sääst.

Kõik kaasaegsed autotootjad pakuvad sõidukeid ja mootoreid, mis on ehitatud spetsiaalselt gaasi jõul töötama. Igal aastal tõuseb terves maailmas autogaasi tarbijate arv 15%. Euroopas on see number 40%.

Kui vanasti võisid gaasiga sõitvad autod haiseda gaasi järele, siis kaasaegsed gaasiautod on täiesti lõhnavabad. Kui tänapäevase gaasiseadmega sõites peaksid gaasi haisu tundma, siis vii auto kohe lähimasse hooldusesse.

Gaasiga sõites väheneb Sinu auto võimsus maksimaalselt 2 %. Tänaval sõites ei pane sa seda tähelegi. Ja muuseas - on tegelasi, kes sõidavad gaasi jõul töötava mootoriga ka rallit.

Vaatamata sellele, et autole on paigaldatud gaasiseade, toimub käivitamine alati bensiiniga ning mootori soojenedes lülitub auto ümber gaasile. Juhul, kui gaasipaak peaks tühjaks saama, lülitub auto tagasi bensiinile.

Alexela tanklate võrgus on üle 20 gaasitankla üle Eesti. Nende asukohti näed siin.

Gaasipaagi täitmine käib rõhu all ja see on ka ainus erinevus võrreldes bensiiniga tankimisega. Püstoli ühendamine tankimisavaga on imelihtne ning selleks pole vaja jõudu rakendada.

Küsi pakkumist
Ei ole vahet, kas soovid rohkem teada autogaasi seadmete paigaldamise kohta või soovid oma auto kohe autogaasile ümber ehitada, võta meiega igal juhul ühendust!

Gaasiseadmete paigaldajad

AMSERV

Amservi esindused
www.amserv.ee

Gaznet OÜ

Mustamäe tee 44a, Tallinn / +372 5662 4955
info@gaznet.ee / www.gaznet.ee

Lev Autogaas OÜ

Laki 16, Tallinn 10621 / +372 5817 4362
info@levautogaas.ee / www.levautogaas.ee

Gaasiabi OÜ

Kadaka tee 2 Tallinn Harjumaa 10621 / +372 5692 2289
info@gaasiabi.ee / www.gaasiabi.ee

BCS Autoteenindus OÜ

Türi tn. 6. Tallinn / +372 684 4800
info@bcsauto.ee / www.bcsauto.ee

Loo Autokeskus OÜ

Kaevu 2a. Pildiküla, Rae vald, Harjumaa / +372 600 0140
info@looautokeskus.ee / www.looautokeskus.ee

Linnuse Autokeskus OÜ

Linnuse 7 Rakvere / +372 324 0044
www.linnuseauto.ee

Saare Autogaas OÜ

Kaare 4, Kuressaare
www.saareautogaas.ee


Küsi lisa

Jürgo Anni
Jürgo Anni

Gaasiliste autokütuste müügijuht

+372 511 5780