Börsihinnaga elektripakett Alexelast


Kellele sobivad börsihinnaga paketid?

Börsihinnaga elektripakett sobib Sulle kui soovid ja saad ise oma kodust elektritarbimist juhtida vastavalt börsihinna muutusele.

Börsihinnad muutuvad iga tund. See tähendab seda, et paketiga on võimalik saada kasu soodsama börsihinnaga tundidest, aga peab valmis olema ka selleks, et mõni tund võib olla kõrgema hinnaga.

Alexela aitab sul börsihindu jälgida mugavalt Alexela mobiiliäpis ja soovi korral on võimalik endale ka kõrgete hindade eest hooiatavad teavitused tellida, et saaksid oma tarbimist sellistel tundidel korrigeerida.

Kõik meie börsihinnaga paketid on paindlikud ja tähtajatud. Pakette on võimalik igal hetkel tasuta vahetada teise paketi vastu või leping lõpetada.
 

Milliseid börsihinnaga pakette Alexela pakub?

Alexela pakub turul kahte erinevat börsipaketti:

  • Kui oled suurem tarbija ja kütad oma kodu elektriga, õhk-vesi soojuspumbaga või õhk soojuspumbaga siis soovitame sul valida Alexela kodupakett ühisarvega.  Selle paketi puhul pakume sulle 0 marginaali ning lisandub vaid kuutasu 4,99 eurot (hind sisaldab käibemaksu). Hinnaperiood kehtib 12 kuud ja enne hinnaperioodi lõppu teavitame sind uuest hinnast järgmiseks 12 kuuks. Hinnaperioodi keskel sinu kuutasu ega marginaal ei muutu.
     
  • Kui oled väiksem tarbija, siis soovitame sulle börsihinnaga elektripaketti, mille puhul rakendub sulle nii marginaal kui ka kuutasu. Kuutasu on väiksem, kui kodupaketil, kuid lisandub marginaal iga tarbitud s/kwh eest. Soovitame alati valida pakett koos Elektrilevi võrguteenuse ühisarvega, mis teeb Sinu jaoks arveldamise lihtsamaks, kuna kaks eraldi arvet esitatakse Sulle ühiselt ühel arvel. 

Olen eraklient


Kodutarbijale pakume erineva hinnatüübiga elektripakette. 

Tark Elekter teenuse kasutamiseks peab olema valitud börsihinnaga pakett.
Börsihinnaga paketis on võimalik saada kasu soodsama hinnaga perioodidest, kuid peab olema valmis ka kallimateks hinnaperioodideks. Pakett sobib, kui soovid ja saad kujundada oma tarbimist hetkel kehtiva börsihinna järgi.
Kõikide elektripakettide puhul kehtivad klientidele Alexela kliendiprogrammi soodustused.

Alexela klient on hea ja kasulik olla, sest meie kliendi jaoks muutub igat liiki energia soodsamaks:

  • Alexela kliendina on Sul alati kütusesoodustus vähemalt -5s/l
  • Kohvik-poodides ootab Sind -15% soodsam soe toit, saiakesed ning kuumad joogid
  • Täkupoisi tippkoka restoranis on kogu toidumenüü -15% soodsam
  • Kogud Alexela raha, mille abil saad tasuda kõikide Alexela teenuste eest sh ka tasuda oma elektrienergia arve eest

Tutvu pakettidega ja vaata, milline sobib Sulle kõige paremini:

Paremast nupust saad valida kas soovid kuvada ühisarvega pakette või mitte.


Olen äriklient


Pakume ärikliendile personaalselt hinnastatud börsihinnaga pakette. 

Börsihinnaga paketis on võimalik saada kasu soodsama hinnaga perioodidest, kuid peab olema valmis ka kallimateks hinnaperioodideks. Pakett sobib, kui sinu ettevõte soovib ja saab kujundada oma tarbimist hetkel kehtiva börsihinna järgi.

Küsimuste korral saad kiirelt abi meie äriklienditeeninduselt ariklient@alexela.ee või äriklienditeeninduse üldnumbrilt +372 626 2777 või enda personaalselt haldurilt.