Seoses riigis kujunenud eriolukorraga tuletab Alexela meelde oma tanklates ja mugavuspoodides kontaktivaba ostu tasumise võimalusest. Kasuta mTasku rakendust, tanklas saab kätte panna ühekordsed kaitsekindad ja mugavuspoes on võimalik iseteeninduskassas ostude eest tasuda.

Mugavuspood Roseni 11
  • Alexela tanklates ja mugavuspoodides saab kontaktivabalt tankimise ja ostude eest tasuda
  • Kõik tanklad on varustatud ühekordsete kaitsekinnastega ja mugavuspoodides on söömise alal laudadel kätele mõeldud desinfitseerimisvahendid

Alexela tanklates ja mugavuspoodides on võimalik tankida ja ostude eest tasuda kontaktivabalt. „Tänu mTaskule on mobiiliga kliendikaardi esitamiseks ja makse teostamiseks vajalikud mTasku NFC- ja QR-märgised, mis asuvad otse tankimispüstoli kõrval ning seetõttu ei pea klient enam makseterminali juurde minema. Nii saab tankuri juurde jõudes koheselt oma telefoniga skaneerida QR-koodi või puudutada NFC-märgist ning alustada tankimist. Meeles peab pidama vaid, et tankuri külge tankimispüstol tagasi asetada,“ ütles Alexela tegevjuht Aivo Adamson. 

mTaskuga saab tasuda 105-s tanklas üle-eestiliselt ja lisaks tankimisele saab mTaskuga oma ostude eest tasuda ka 35-s Alexela mugavuspoe iseteeninduskassas. Tavakassas tuleb vaid klienditeenindajat informeerida, et sooritate makse mTaskuga ning skaneerida telefoniga kassa juurde paigaldatud NFC/QR-märgist,“ lisas Adamson.

Kõik Alexela tanklad on varustatud ühekordsete kaitsekinnastega, mugavuspoodides on söömise alal laudadel kätele mõeldud desinfitseerimisvahendid.