Saage tuttavaks Alexela Kadriga Jõgevamaalt. Naerusuine kliendihaldjas, kes võtab alati tööle kaasa hea tuju. Aitäh Sulle Kadri maailma rõõmsamaks muutmast. Lugu Kadriga on leitav ka heateenindus.ee veebiportaalist.

Mugavuspood Roseni 11

Rõõmsameelse Kadri Kitsiku leiab Jõgevamaal asuvast Alexela tankla mugavuspoest. Kadri paneb kõikidele kliendihaldjatele südamele, et tööle tuleb alati hea tuju kaasa võtta. 

Oma töös jälgin seda, et mul oleks alati hea tuju, mis paistaks välja, sest siis peegeldab see ka klientidelt tagasi. Püüan olla tähelepanelik ja kiire ning vajadusel leida mõistlikke lahendusi.

Teenindaja ametis alustajale soovitan olla positiivse meelega ning pakkuda klientidele teenindust tasemel, mida ootad ise kliendina. Töö õppimisperioodil tasub olla tähelepanelik ja tuleb õppida mõtlema iseseisvalt. Töö käigus saad aru, mida silmas pean, aga alati ei ole võimalik kiiret otsust vajavates situatsioonides haarata telefoni ja ülemusele helistada.

Klienditeenindaja töö pakub palju ja kindlasti toob see värvikaid seiku. Hetkel tuligi mul meelde, kuidas üks väike klient, umbes 5-aastane, vetsust väljudes teatas: “Emme, see on kõige puhtam WC, kus ma käinud olen!”

Püsikliendid on armsad ja usun, et neid püsikliente, kes külastavad jaama minu pärast, võib olla mitmeid. Mul on teiste püsikundede seas veel üks tore püsiklient ja seda mu oma abikaasa näol 

Täna on kindlasti kõige asjakohasem soovitus kõikidele ametivendadele- ja õdedele keerulistel aegadel positiivsed olla ja jätkata tööd tavapäraselt. Nii on ka kliendi päevas neid hetki rohkem, kus ta saab olla rahul ja positiivne.