Muffiku idee sai alguse sellest, et hommikune pudrusöömine on jätkuvalt kasvav trend. Ent pudrutopsiga ringi käia ei ole sugugi mugav. Kuidas kombineerida mugavus ja lemmikhommikusöök?  Just nende mõtetega hakkas Alexela kaubandusosakond mängima ning poolteist aastat hiljem ta valmis saigi! 

Muffik on hübriid muffinist ja sellistest maitselemmikutest nagu kaerahelbepuder, juust ja šokolaad. Peaaegu nagu muffin, ent tegelikult hoopis Muffik.

Muffikud on leitavad kõikidest Alexela 36-st mugavuspoest üle Eesti. Muffik passib mugavaks, kaasahaaratavaks hommikupalaks, lõunaks või miks ka mitte õhtuks. Muffikud mõnusalt tihked ja ei pudise, mistõttu on need eriti mugavad lastele pihku pistmiseks. Maitseid on Muffikul täna kolm – pudrumuffik, juustumuffik ja šokomuffik. 

Muideks, Muffikuid saab ka ette tellida ja seda kaheteistkümne kaupa!

Muffikud on ilusas karbis - neid on hea külakostiks kaasa võtta või mitu kodus perele serveerida mitmeks hommikusöögiks! Muffikuid saad ette tellida helistades omale meelepärasesse Alexela mugavuspoodi.

Leia omale sobivaim pood Muffikute tellimiseks SIIT!

Muffik on Eestis kohapeal valmistatud ja tootmisvalmis retsepti väljatöötamiseni on hoolt, armastust ja viimast lihvi antud pea poolteist aastat.