Alexela panustab elektriautode laadimistaristu arengusse.


Vaata, kus saab elektriautot laadida
Lisaks Alexela laadijatele, mille hulka kuulub ka Eesti esimene ultrakiire laadija 160kW võimsusega, saab Alexela teenindusjaamades elektriautot laadida ka VOLT laadijatega.

Üleminek puhtamatele kütustele

Alexela on võtnud tugeva rolli ja eesmärgi olla puhtamate tulevikukütuste teerajaja Eestis ja arendada elektri tankimistaristut vastavalt Euroopa üldisele suunale. 

Alexela on esimene kütuse- ning tanklakaubandusega tegelev ettevõte Eestis, kes on paigaldanud kommertsalustel elektriautode laadimispunktid oma kahte tanklasse - 2019.aasta novembris paigaldas Alexela esimese tanklaketina oma Tallinna Peterburi tee 77 asuvasse tanklasse elektriautode kiirlaadija ja 2020.aasta märtsis Paia risti 160kW ja 50kW võimsusega laadimispunktid. 

Koostöös Enefit VOLTiga asuvad elektrilaadijad lisaks mitmes Alexela tanklas üle Eesti. 

Elektriauto laadimine kujuneb võrreldes bensiini- ja diiselmootori kütuste tarbimisega ka tunduvalt soodsamaks lahenduseks. Elektriauto 100km sõiduks laadimise kulu on vaid 4,8 EUR kui arvestatud on elektriauto elektritarbimist 20kWh/100km. 

Alexela elektrilaadijate makselahendus

Alexela särtsutanklates Paias ja Peterburi tee 77 on võimalus elektriauto laadimise eest tasuda läbi Eleport konto või kasutada Eleport äppi, mille abil saad laadida ilma Eleport konto loomiseta. 

Kuidas laadida Eleport kontoga?

  1. Eleport konto loomiseks registreeru kasutajaks siin
  2. Sisene Eleport iseteenindusse pangakaardi sidumiseks ja raha laadimiseks siin.
  3. Elektri laadimisel tuvasta end Eleport kliendina
  4. Sõida muretult

Kuidas laadida ilma konto loomiseta?

  1. Lae alla ja kasuta Eleport äppi siin