Alexelast saad vajaliku gaasi nii oma autole, koduse majapidamise jaoks kui ka tööstuslikul otstarbel kasutamiseks.

Gaasilised kütused on lihtsaim ja kiireim viis puhtamale energiatarbimisele üleminekuks. Alexela arendab energiamajanduse keskkonnamõju vähendamiseks gaasiterminale Paldiskis ja Soomes Haminas ning loob tanklavõrgustikku keskkonnasõbralike alternatiivkütuste kasutuselevõtuks transpordis.

.

Autogaas
Gaas on autokütusena suurepärane valik kuna aitab säästa loodust ning oluliselt kokku hoida kütusekuludelt. Alexela tootevalikus on LPG, CNG/BCNG ja peagi ka LNG. Kas teadsid, et kõik Alexela CNG tanklad tangivad 100% eestimaist biometaani?
Tutvu valikuga siit
Autogaas
Balloonigaas
Balloonigaas
Alexela kvaliteetseid baloonigaasi tooteid on lihtne kasutada. Meie tootevalikus on grill-, majapidamis- ja tööstusgaas.
Tutvu toodetega siin
Maagaas
Maagaas on kõrge kütteväärtusega, soodne ja keskkonnasõbralik kütus. Küttelahendusena on maagaas üks soodsamaid nii jooksvate kulude kui ka alginvesteeringu osas.
Tutvu pakettidega siin
Maagaas
Mahutigaas
Mahutigaas
Mahutigaas on keskkonnasõbralik energiaallikas, mis ei sisalda loodusele ja inimesele ohtlikke raskemetalle ega tina. Võrreldes diislikütusega põleb mahutigaas oluliselt puhtamalt, eritades 33% vähem süsihappegaasi – see tähendab palju puhtamat õhku, mida hingata!
Tutvu siin

.

Küsi lisa:

Jürgo Anni
Jürgo Anni

Gaasiliste autokütuste müügijuht

+372 511 5780
Innar Lätti
Innar Lätti

Balloonigaasi müügijuht

+372 5304 1601
Priidu Ahven
Priidu Ahven

Müügijuht

+372 5855 3210
Tanel Kolberg
Tanel Kolberg

Gaasilahenduste müügijuht

+372 5560 9942