Gaas

Muutuvhind gaasikütjale

  • Soodsam kuupõhiselt fikseeritud hind

  • Hind muutub iga kuu

  • Sisaldab kuutasu

  • Leping tähtajatu

  • Soe toit, kohv, saiakesed kohvik-poodides püsivalt -15%

  • Kliendiks registreerumisel kütus püsivalt -5s/l soodsam

Kuutasu 1,02 €
Muutuvhind (juuli) 0,58 €/m³

Kellele on muutuvhinnaga gaasipakett mõeldud?

Muutuvhinnaga pakett gaasikütjale on mõeldud suure gaasitarbimisega majapidamistele.

  • Paketis on gaasihind soodsam, võimaldades kulude kokkuhoidu suurema tarbimise puhul. 
  • Muutuv pakett võimaldab kaasas käia turuhindadega ja saada võimalikult lähedast hinda turuhinnaga, kuid pakub siiski kindlustunnet hinnamuudatuste vastu. 

Pakett sisaldab kuutasu.

Muutuvhinnaga paketis on gaasi hind fikseeritud kuupõhiselt ja muutub iga kuu. 

Paketi müügihinnad koos käibemaksuga

Uue kuu hinna avaldame kodulehel 30 päeva enne järgmise kuu algust.

 

 Hind €
senti/kWh
Hind €
EUR/m3
Kuutasu EUR
Juuli 20245,400,581,02
Juuni 20244,180,441,02
Mai 20243,750,401,02
Aprill 20243,750,401,02
Märts 20244,120,451,02
Veebruar 20244,400,471,02
Jaanuar 20245,420,581,02
Detsember 20236,760,731,00
November 20235,280,571,00
Oktoober 20235,280,571,00
September 20234,070,441,00
August 20234,860,511,00
Juuli 20234,000,421,00
Juuni 20235,710,601,00
Mai 2023 6,190,651,00
Aprill 20236,140,651,00
Märts 20237,620,81,00
Veebruar 202311,431,201,00
Jaanuar 202316,381,721,00
Detsember 202216,381,721,00
November 202226,672,81,00
Oktoober 202242,864,51,00
September 202224,762,61,00
August 202216,111,691,00
Juuli 202213,261,391,00
Juuni 202212,291,291,00
Mai 202213,241,391,00
Aprill 202211,241,181,00
Märts 202211,241,181,00
Veebruar 202213,811,451,00

* Hinnad on koos käibemaksuga

** Arvestuslik kütteväärtus eelnevasse perioodi 10,8 kWh/m3.

*** Hinnad kehtivad ka 220 Energia muutuvhinnaga gaasikütja klientidele.

Gaasi võrguteenust pakub edasi sinu kohalik võrguettevõtja, samamoodi nagu elektrienergia võrguteenusegi puhul. Gaasi tarbimiskogus arvestataksegi müüjale võrguettevõtja tarbimisandmete alusel ning võrguettevõtja saadab eraldi arve võrguteenuse ja gaasi aktsiisi osas.