Balloonigaasi nutikapp

Teame, et gaas võib ballooni sees otsa saada ootamatult. Täpselt siis, kui oled liha grillile pannud, või siis, kui supp vajab keetmist. Et sellised olukorrad võimalikult murevabalt lahendada on balloonivahetusel abiks Alexela nutikas balloonikapp ja Alexela äpp. Valikus on kiirühendusega grillgaasi balloonid ja keermeühendusega majapidamisgaasi balloonid.

  • Vali äpist endale mugav nutikapi asukoht
  • Tee ost juba kodus olles 
  • Ballooni saad nutikapist kätte endale sobival ajal 24/7

Balloonigaasi ostmine pole kunagi olnud lihtsam!

Soovime pakkuda inimestele mugavust ja seepärast liigume oma klientidele lähemale. Balloonigaasi nutikapid asuvad nüüd ka väljaspool Alexela tanklaid. Täpseid asukohti vaata kaardilt. Endale vajaliku ballooni tüübi saadavust sobivas asukohas näed äpist.

Endiselt saab osta Alexela balloonigaasi ka pangakaardiga või sularahas kõikidest Alexela poodidest ja edasimüüjate juurest üle Eesti. Täpseid asukohti vaata kaardilt.

Alexela balloonigaasi nutikapp

Balloonigaas Alexelast

Alexela kvaliteetseid balloonigaasi tooteid on lihtne kasutada. Meie tootevalikus on grill-, majapidamis- ja tööstusgaas.

Alexela balloonigaas

Alexela kvaliteetne grillgaas sobib igat tüüpi gaasigrillile. Saadaval suuruses 5, 10, 11 kg.

Vaata lähemalt

Alexela majapidamisgaasi tooteid on tänu kaasaegsele tehnoloogiale lihtne kasutada. Saadaval suuruses 11 ja 17 kg. 

Vaata lähemalt

Alexela kvaliteetne tõstuki- ja tööstusgaas tagab masinate ja energiasüsteemide töökindluse. Saadaval suuruses 10, 11, 17 ja 33 kg.

Vaata lähemaltLeia endale lähim balloonigaasi müügipunkt