Anname jõudu e-liikuvusele!

Alexela uus nutikas ja ülikiire e-liikuvuse täisteenuslahendus on elektrisõidukite laadimise olevik ja tulevik. Pakume lahendust nii korteriühistutele, koduomanikele kui äriettevõtetele võtmed kätte moel. Alustades oma e-liikuvuse teekonda Alexelaga, annad jõudu rohelisemale tulevikule ning muudame koos Eesti elu paremaks!


Anname särtsu
 • Kodule

 • Töökohale

 • Ärile, kaubandusele ja parklatele

 • Korteriühitutele

Küsi pakkumine

Vaata, kus saab elektriautot laadida
Leia lähim laadija

Elektriauto laadimise võimalused Alexelas:

 

 1. Alexela Laadija mobiilirakendusega

 2. Alexela Maksekaardiga


Kuidas laadida äpiga?

 1. Laadi alla Alexela Laadija äpp
   

 2. Loo konto

 3. Seo pangakaart oma kontoga

 4. Sõida muretult!


Kuidas laadida Alexela maksekaardiga?

Uue Maksekaardi tellimiseks esita taotlus siin. Juhul kui Sul on juba olemas Alexela Maksekaart, siis võta ühendust Alexela klienditeenindusega või otse enda ärimüügi halduriga. 


Hinnastamine Alexela laadijates

  Kuni 22 kW Kuni 50 kW Kuni 160 kW
Tariif, €/kWh 0,25 0,35 0,45
Kodu- või ärilaadija soodustus, s/kWh* -3 -10 -10

Ajatariif
- arvestus alates

0,05 €/min
- 180 minutist
0,10 €/min
- 30 minutist
0,15 €/min
- 30 minutist

Tariifilepingu paketi tariifid rakenduvad kõikidele lepingulistele klientidele, kes on registreerinud end Alexela laadimisteenuse kliendiks ning kasutavad laadimiseks kas Laadija mobiiliäppi või Alexela Maksekaarti. Sõltuvalt laadija asukohast võivad laadimistariifid olla soodsamad. 

Laadija äpis on võimalik valida, kas sõlmida tariifileping, kuupaketi leping või mõlemad lepingud. 

*Alexela kodu- ja ärilaadijaga kliendid saavad DC kiirlaadijates (võimsusest olenemata) soodustust -10 s/kWh ning 22 kW AC laadijates -3 s/kWh. Alexela kodu- ja ärilaadija soetamiseks küsi pakkumist või võta ühendust Alexela klienditeenindusega: +372 629 0000, alexela@alexela.ee. 


  Kuni 22 kW Kuni 50 kW Kuni 160 kW
Tariif kõikides laadijates, €/kWh 0,30 0,30 0,30
Kodu- või ärilaadija soodustus, s/kWh* -5 -5 -5
Tariifile lisanduv kuutasu,  €/kuu 15 15 15
Ajatariif - arvestus alates 0,05 €/min
- 180 minutist
0,10 €/min
- 30 minutist
0,15 €/min
- 30 minutist

Kuupaketi lepinguga tariifid rakenduvad kõikidele lepingulistele klientidele, kes on registreerinud end Alexela laadimisteenuse kliendiks ning soovivad soodsamat laadimistariifi, millele lisandub fikseeritud kuutasu. Pakett sobib neile klientidele, kes sõidavad palju maanteel ning laevad tihti avalikes laadijates. 

Alexela maksekaartide korral rakendub fikseeritud kuutasu kliendi igale maksekaardile. 

Laadija äpis on võimalik valida, kas sõlmida tariifileping, kuupaketi leping või mõlemad lepingud. 

*Alexela kodu- ja ärilaadijaga kliendid saavad kõikides laadijates (võimsusest olenemata) soodustust -5 s/kWh. Alexela kodu- ja ärilaadija soetamiseks küsi pakkumist või võta ühendust Alexela klienditeenindusega: +372 629 000, alexela@alexela.ee. 


Hinnad Kuni 22 kW Kuni 50 kW Kuni 160 kW
Tariif, €/kWh 0,48 0,66 0,79

Ilma lepinguta paketi tariifid rakenduvad mittelepingulistele klientidele ehk klientidele, kes ei registreeri end Alexela laadimisteenuse kliendiks. Sellisel juhul ei kasutata laadimiseks Laadija mobiiliäppi ega Alexela Maksekaarti, vaid tasub laadimise eest koheselt pangakaardiga. 


Üleminek puhtamatele kütustele

Alexela on võtnud tugeva rolli ja eesmärgi olla puhtamate tulevikukütuste teerajaja Eestis ja arendada elektri tankimistaristut vastavalt Euroopa üldisele suunale. 

Alexela on esimene kütuse- ning tanklakaubandusega tegelev ettevõte Eestis, kes on paigaldanud kommertsalustel elektriautode laadimispunktid oma kahte tanklasse - 2019.aasta novembris paigaldas Alexela esimese tanklaketina oma Tallinna Peterburi tee 77 asuvasse tanklasse elektriautode kiirlaadija ja 2020.aasta märtsis Paia risti 160kW ja 50kW võimsusega laadimispunktid. 

Elektriauto laadimine kujuneb võrreldes bensiini- ja diiselmootori kütuste tarbimisega ka tunduvalt soodsamaks lahenduseks. Elektriauto 100km sõiduks laadimise kulu on vaid 4,8 EUR kui arvestatud on elektriauto elektritarbimist 20kWh/100km. 


Laadimisteenuse üldtingimused

  Kehtib alates
Laadimisteenuse üldtingimused 01.10.2021