Võta meiega ühendust - meeleldi vastame kõikidele küsimustele ning leiame koos parim lahendus!


Üldkontaktid

Roseni 11, 10111 Tallinn
+372 629 0000
E-mail: alexela@alexela.ee

AS Alexela Oil
Reg. nr. 10034715
KMKR nr. EE100288531

Alexela Energia AS
Reg. nr. 10015238
KMKR nr. EE100281017

Hoia oma kaarti!

Kaardi kadumise korral teata tööpäeviti kella 08.30-17.00 telefonil +372 629 0000, e-maili teel alexela@alexela.ee või ööpäevaringselt mobiiltelefonil +372 530 77 877.


Ärikliendi kontaktid

Thumbnail
Marek Miller

Müügidirektor

+372 512 7601

marek.miller@alexela.ee

Thumbnail
Priidu Ahven

Müügijuht

+372 5855 3210

priidu.ahven@alexela.ee

Thumbnail
Olavi Maaring

Müügijuht, sh autokütuste hanked

+372 5563 3304

olavi.maaring@alexela.ee

Thumbnail
Ivo Koka

Müügijuht

+372 505 9888

ivo.koka@alexela.ee

Thumbnail
Kaido Heero

Müügijuht

+372 588 5 6119

kaido.heero@alexela.ee

Thumbnail
Alpar Viks

Müügijuht, sh gaasilahendused

+372 527 5538

alpar.viks@alexela.ee

Thumbnail
Jürgo Anni

Gaasiliste autokütuste müügijuht

+372 511 5780

jyrgo.anni@alexela.ee

Thumbnail
Innar Lätti

Balloonigaasi müügijuht

+372 5304 1601

innar.latti@alexela.ee

Thumbnail
Tanel Kolberg

Gaasilahenduste müügijuht

+372 5560 9942

tanel.kolberg@alexela.ee

Thumbnail
Denis Mirskov

Välisprojektide müügijuht

+372 5919 2669

denis.mirskov@alexela.ee