Sport on eestimaalastele alati tähtsal kohal olnud. Korvpallikogukonnas on Sul võimalus anda oma panus Eesti korvpalli toetamisse ja edendamisse. Anname üheskoos jõudu korvpallile!


Miks korvpall?

Alexela on Eesti korvpalli suurim energia andja, seda nüüd nii otseses kui kaudses tähenduses. Alexela on Eesti Korvpalliliidu partneriks alates 2010. aastast ja toetanud ja toetab Eesti korvpalli väga laialdaselt, olles kaasas nii meeste kui naiste korvpallis, 3x3 korvpallis. Nüüd oleme loonud võimaluse ka Sinul anda oma panus Eesti korvpalli edendamiseks ja järjekordsete edulugude saavutamiseks.

Kuidas saan korvpallikogukonna liikmeks?

 

 1. Tule Alexela kliendiks
 2. Liitu korvpallikogukonnaga

  Alexela püsikliendina saad panustada kuni 5 senti oma püsisoodustusest Eesti korvpalli toetuseks. Liitu meie kogukonnaga, sest iga  panus loeb!

 3. Külasta Alexelat

  Kogukonna liikmena panustad Eesti korvpalli Alexela tooteid ja teenuseid tarbides. 

  Valides kütuse püsisoodustuselt panustamise läheb vastav panus igalt tangitud liitrilt korvpalli edendamiseks. 
  Valides liitumisel 0 panuse, ei panusta Sa oma soodustusest kuid annad läbi erinevate Alexela toodete ja teenuste tarbimise Eesti korvpallile jõudu. 

  Jaga seda ka oma sõpradega ja kutsu nad liituma, nii on ühine panus suurem.

Liitu või logi sisse


Meie kogukond

565

liiget

1 268.6 EUR

Kogutud summa

 

Liikmed kogukonnast

Jukka Toijala

(Eesti meeste rahvuskoondise peatreener)
Korvpall on tarkade inimeste mäng, korvpall on emotsionaalne mäng, mulle meeldib olla osa sellest mängust. Korvpallis saavutab edu vaid meeskond ja seeläbi omab sõna korvpallikogukond isegi veel suuremat tähendust.

Kristian Kullamäe

(Eesti meeste rahvuskoondise mängujuht)
Eestis tuleb Eesti asja ajada ja kuna meid on nii vähe, siis ainult koos saab teha neid asju suurelt. Korvpallis oleme saanud ja loodevasti saame ka edaspidi suuri võite. See on kift tunne olla korvpallikogukonna liige.

Annika Köster

(Eesti naiste rahvuskoondise ääremängija)
Alexela on pikaaegne Eesti naiste kossu toetaja. On heameel liituda kogukonnakampaaniaga kus kaotajaid ei ole, kõik võidavad.

 Kehtib alates
Korvpallikogukonna üldtingimused19.02.2024