Together we will give strength to Estonian forests. The purpose of the community programme is to help reduce the ecological footprint that results from driving a car and do good for the nature. When you join our community programme, we will plant trees to Estonian forests on your behalf.

Miks korvpall?

Alexela on Eesti korvpalli suurim energia andja, seda nüüd nii otseses kui kaudses tähenduses. Alexela on Eesti Korvpalliliidu partneriks alates 2010. aastast ja toetanud ja toetab Eesti korvpalli väga laialdaselt, olles kaasas nii meeste kui naiste korvpallis, 3x3 korvpallis. Nüüd oleme loonud võimaluse ka Sinul anda oma panus Eesti korvpalli edendamiseks ja järjekordsete edulugude saavutamiseks.

How can I contribute?

 

  1. Become a client of Alexela

  2. Join the Community programme 

    As a loyal customer of Alexela you can donate 1 cent of your loyalty discount for planting trees and Alexela will also add 1 cent on its behalf. For every gathered 0.25€, we will plant one tree to an Estonian forest.

  3. Buy fuel from Alexela and make your trees grow

    Welcome to our Community. Together we will now reduce the ecological footprint of all of us. Share this with your friends and invite them to join the programme.

Join or log in

 


Experts recommend

Jukka Toijala

(Eesti meeste rahvuskoondise peatreener)
Korvpall on tarkade inimeste mäng, korvpall on emotsionaalne mäng, mulle meeldib olla osa sellest mängust. Korvpallis saavutab edu vaid meeskond ja seeläbi omab sõna korvpallikogukond isegi veel suuremat tähendust.

Kristjan Kullamäe

(Eesti meeste rahvuskoondise mängujuht)
Eestis tuleb Eesti asja ajada ja kuna meid on nii vähe, siis ainult koos saab teha neid asju suurelt. Korvpallis oleme saanud ja loodevasti saame ka edaspidi suuri võite. See on kift tunne olla korvpallikogukonna liige.

Annika Köster

(Eesti naiste rahvuskoondise ääremängija)
Alexela on pikaaegne Eesti naiste kossu toetaja. On heameel liituda kogukonnakampaaniaga kus kaotajaid ei ole, kõik võidavad.