Alexelast saad ärikliendina soovi korral kogu ettevõttele vajamineva energia - pakume autokütuseid, elektrit, maagaasi, mahutigaasi ja balloonigaasi. Kiireks arveldamiseks Alexela tanklates ja mugavuspoodides pakume äriklientidele Alexela Maksekaarti. Uudisena saad Alexela Maksekaardiga lisaks Eestile, Lätile ja Leedule tankida nüüd ka Rootsis.

Selgitame hea meelega Sulle kõiki meie võimalusi personaalselt. Võta ühendust ja küsi pakkumist.


Ärikliendi kontaktid

Thumbnail
Marek Miller

Müügidirektor

+372 512 7601

marek.miller@alexela.ee

Thumbnail
Priidu Ahven

Müügijuht

+372 5855 3210

priidu.ahven@alexela.ee

Thumbnail
Olavi Maaring

Müügijuht, sh autokütuste hanked

+372 5563 3304

olavi.maaring@alexela.ee

Thumbnail
Jürgo Anni

Gaasiliste autokütuste müügijuht

+372 511 5780

jyrgo.anni@alexela.ee

Thumbnail
Ivo Koka

Müügijuht

+372 505 9888

ivo.koka@alexela.ee

Thumbnail
Kaido Heero

Müügijuht

+372 588 5 6119

kaido.heero@alexela.ee

Thumbnail
Alpar Viks

Müügijuht, sh gaasilahendused

+372 527 5538

alpar.viks@alexela.ee

Thumbnail
Innar Lätti

Balloonigaasi müügijuht

+372 5304 1601

innar.latti@alexela.ee

Thumbnail
Tanel Kolberg

Gaasilahenduste müügijuht

+372 5560 9942

tanel.kolberg@alexela.ee

Thumbnail
Denis Mirskov

Välisprojektide müügijuht

+372 5919 2669

denis.mirskov@alexela.ee