Alexela mugavuspoodidest saad hea kohvi ja karastusjoogid ning kiirestivalmiva söögi mugavalt ühest kohast. Toiduvalmistamisel katsume hoida võimalikult tervislikku joont. Näiteks ei küpsetata friikartuleid fritüüris, vaid ahjus. Paljudes mugavuspoodides pakume hommikuti putru ning lõunaks sooja suppi. Samuti pakume järjest enam võimalust iseteeninduskassa abil eriti kiireks teeninduseks.


Kus asuvad?
Leia endale lähim mugavuspood.
Soe toit
Lisaks klassikalistele burgeritele ja hot-dogidele pakume kehakinnituseks ka praade ning suppe. Kõige uuema täiendusena on meie tootevalikus wrapillad – nüüd saadaval ka veganitele ja taimetoitlastele sobilikus versioonis. Alexela Kodukaardiga on soe toit 10% soodsam!
Kuumad joogid
Alexela mugavuspoodidest leiad endale maitsva eine kõrvale ka kosutava sooja joogi. Saadaval on lai valik kohvijooke, kakao ning tee. Alexela Kodukaardiga on kuumad joogid 10% soodsam!
Maiustused
Ahvatlused on loodud selleks, et neile järele anda. Alexela mugavuspoes ahvatlevad sind värsked saiakesed, mis sobivad ideaalselt värske kohvi kõrvale.
Lastele
Alexela lasteeine pakub nii suurtele kui väikestele avastamisrõõmu.
Mugavuskaubad
Külmkapp tühi? Alexela mugavuspoest saad kiiresti kaasa haarata kõik vajaliku kiire eine valmistamiseks – piimatooted ja võileivamaterjal on alati valmis kaasavõtmiseks.
Autokaubad
Kui aknapesuvedelik on otsas või kojamehed ei pühi korralikult, siis Alexela mugavuspoest leiad abi. Saadaval on ka erinevad õlid, kanistrid ja muud autojuhile vajalikud kaubad vastavalt hooajale.