Alexela Maksekaart kehtib Alexela tanklates üle Eesti ja partnertanklates Lätis, Leedus, Poolas ja Rootsis ning seda saab kasutada maksevahendina ka Alexela koostööpartnerite juures. Alexela Maksekaart vastab magnetkaardile esitatavatele rahvusvahelistele turvanõuetele. Kaart on varustatud PIN-koodiga, mis on teada vaid kaardi kasutajale.

 • Läti Virši-A – tankimisvõimalus 52-s mehitatud tanklas. Sooduskaart ja Maksekaart ei tööta neljas automaattanklas: Tiraine, Mukusala, Uriekste, Koknese.
 • Läti Lukoil – tankimisvõimalus 70-s tanklas. Sooduskaart ja Maksekaart töötavad nii mehitatud kui ka automaattanklates.

Pakkumised:

 • Läti Viada (Lukoil) - 300 liitri tankimisel tasuta kohv
 • Läti Virši-A - 200 L tankimisel 1 toode tasuta - pakk kartulikrõpsu, 7days saiake, kohvi või purk Red Bulli
 • Läti Virši-A - 500 L tankimisel 2 toodet tasuta - pakk kartulikrõpsu, 7days saiake, kohvi või purk Red Bulli

Lätis on võimalik Maksekaardiga tankida netoarvega (ehk ilma käibemaksuta). Võta ühendust telefonil +372 629 0000 või e-maili teel

Tutvu tanklavõrguga

 • Leedu Viada ja Lukoil – tankimisvõimalus kokku 122-s tanklas (2018 aasta jooksul muutuvad ka kõik Lukoilid Viadaks). Maksekaardi korral on oluline panna tähele järgmist:
  • Maksekaarti teenindatakse 24h nendes tanklates, mis on 100% mehitatud - selliseid tanklaid on 39 ning need on peamiselt maanteedel.
  • NB! Ülejäänud 83 tanklat töötavad öösiti automaattanklatena, kus Alexela maksekaart öösiti ei tööta! 2018. a. jooksul lisandub võimalus tasumiseks ka öösiti.

Pakkumised:

 • Leedus Viada Pelucmurgiu, Trakenu, Gedimino tanklates 200 liitri tankimisel kuni 2 kohvi hinnaga 1 eurosent tk VÕI 200 liitri tankimisel kuni 2 sooja toitu -50% soodsamalt

Leedus on võimalik Maksekaardiga tankida netoarvega (ehk ilma käibemaksuta). Võta ühendust telefonil +372 629 0000 või e-maili teel

Tutvu tanklavõrguga

Ärikliendid saavad Alexela 2368 Poola partneri juures tankida mugavalt, kasutades Alexela Maksekaarti. Peamised partnerid Poolas on Moya, Preem, Lotos, Citronex, OilTransfer, Bobryk, jpt. Tankimise aktiveerimiseks Poolas, võta ühendust ärikliendi müügijuhiga.

Võta ühendust telefonil +372 629 0000 või e-maili teel alexela@alexela.ee

Tutvu tanklavõrguga

Ärikliendid saavad Alexela 408 Rootsi partneri juures tankida mugavalt, kasutades Alexela Maksekaarti. Peamised partnerid Rootsis on Preem ja BioFuel. Tankimise aktiveerimiseks Rootsis, võta ühendust ärikliendi müügijuhiga.

Võta ühendust telefonil 629 0000 või alexela@alexela.ee

Tutvu tanklavõrguga