Tarbijate jaoks on siiani sageli arusaamatu, millest koosneb kütuse hind. Alexela kütuste hind koosneb järgmistest teguritest:

  • Bensiini ja diislikütuse hind maailmaturul. Siin määrab hinna nõudluse ja pakkumise vahekord. Maailmaturu hind bensiinile ja diislikütusele on igapäevases muutuses. Alexela ostab kütused Platt’s European Marketscani noteeringute alusel.
  • USD ja euro kurss;
  • Riiklikud ja kohalikud maksud;
  • Konkurents kohalikul kütuseturul.

Proportsionaalselt saab kütuse hinna jagada alljärgnevalt: 35% on kütuse omahind (seda ei mõjuta kütuse jaemüüja), 60% moodustavad maksud (käibemaks, aktsiisimaks, vedelkütuse varumaks) ja keskmiselt 5% jaemüüja juurdehindlus.

Aus kütus

Alexela jaoks on oluline kütuste ja teenuste kvaliteet ja need kriteeriumid on väga olulised ka tarnijate valikul. Alexelas müüdavad kütused vastavad Eesti Vabariigi ja EU standarditele ja need on tarnitud Euroopa tunnustatud rafineerimistehastest.

Maksud makstud

Alexela otsustas ühineda kampaaniaga „Aus kütus“. Alexela tanklates olemas kleebised, mis kinnitavad tarbijale, et Alexela on ajanud ja ajab ka tulevikus ausat äri ning tasub riigile kõik maksud. Tarbijana võid kindel olla, et ostad kütust ettevõtte käest, kes täidab oma kohustusi riigi ja ühiskonna ees.

Kütuse hulgimüük

Kui soovid osta suuremas koguses kütust, teeme hea meelega sobiva hinnapakkumise.

Hulgihinnad leiad siit


Aus kütus
Alexela jaoks on oluline kütuste ja teenuste kvaliteet ja need kriteeriumid on väga olulised ka tarnijate valikul. Alexela Oilis müüdavad kütused vastavad Eesti Vabariigi ja EU standarditele ja need on tarnitud Euroopa tunnustatud rafineerimistehastest.