news-default-pic

3. jaanuarist astub AS Alexela juhatuse kuuenda liikmena ametisse Jaak Jõgi. Jõgi hakkab vastutama energiaettevõtte teenindusvaldkonna eest.

30. Detsember 2021

Hea klient! Alexela mugavuspoed on pühade ajal avatud eri kellaaegadel.

17. Detsember 2021

alexela tangi äpp

Lihtsuses peitub võlu ja Alexela tegutseb selle nimel, et pakkuda üha mugavamaid lahendusi. Meil on suur rõõm teatada, et nüüdsest on Alexela tanklates paaki voolanud kütuse eest võimalik tasuda mobiilirakendusega.

10. November 2021

Alexela Tiskre mugavuspood

Eestimaine energiaettevõte Alexela avas 2. novembril Tallinnas Haabersti linnaosas Tiskres tankla koos uuel kontseptsioonil põhineva mugavuspoega. Tiskres saab tankida kõiki traditsioonilisi kütuseid, lisaks autogaasi LPG-d, samuti on AdBlue ja klaasipesuvedeliku tankurid kättesaadavad.

2. November 2021

Kogukonna liige Rasmus

Olen õppinud tisleriks ja mööblirestauraatoriks ning kogu minu tööalane karjäär on olnud seotud puiduga. Hetkel toodan palkmaju, kuid enne valmistasin mööblit. Samuti on minu isa töötanud puidusektoris, onu tegutseb selles valdkonnas ja ühtlasi üks vendadest. Austus metsa ja puidu ning laiemalt looduse vastu on meie suguvõsal veres.

29. Oktoober 2021

Kaarel Tuulis

Alexela turundustiimil oli suur rõõm kohtuda ettevõtte kontoris Tallinnas, Rotermanni kvartalis suveloosi peaauhinna võitja Kaarel Tuulisega. Kaarel sai kogutud digitemplite eest oma perele uue neljarattalise CNG-gaasil töötava sõbra. Nagu tuntud lause ütleb „see pole veel kõik“, Kaarli pere saab nautida ka aastast kütusevaru.

29. Oktoober 2021

news-default-pic

Eestimaine energiaettevõte Alexela ostab Tõrvas Beetela tankla. Ettevõtte sõnul on Beetela eeliseks selle väga hea asukoht ja potentsiaal nii mugavuskaubanduseks kui traditsiooniliste kütuste kõrval ka jätkusuutlike kütuste võimalikuks müügikohaks. 

25. Oktoober 2021

Alexela laadijad Tikupoisis

Energiaettevõte Alexela on esimene kütusemüüja Eestis, kes on turule tulnud enda elektriautode laadimisteenusega, mis sisaldab laadimisplatvormi, mobiilirakendust ja laadijaid. Selle olulise sammuga toetab ettevõte taastuvenergial põhinevate transpordilahendustele üleminekut Eestis. Oma uudsete laadijate ja mobiiliäpiga tutvumiseks võimaldab Alexela 31. oktoobrini (k.a) tasuta laadimisi nii Paiaristi Tikupoisis kui ka Tallinnas Peterburi teel asuvas jaamas.

22. Oktoober 2021

Talvine tankimine

Alexela alustab 7. oktoobrist vähemalt -15 kraadise külmakindlusega diislikütuse vedu tanklatesse. Järgneva 9 nädala jooksul veab Alexela oma tanklatesse aina külmakindlamaid diislikütuseid ja seda kuni talvise diislikütuseni välja. 

7. Oktoober 2021