news-default-pic

21.04.2021 esinevad häired Alexela kõnekeskuse kasutamisel. Häire lahendamisega tegeletakse ja taastatakse esimesel võimalusel.

21. Aprill 2021

Jõgeva Õuna päikesepaneelid

2021. aasta rahvusvahelise jätkusuutlike brändide indeksi tulemusel peab Eesti tarbija eestimaist Alexelat siinsetest kütuseettevõtetest sotsiaalselt ja keskkonnaalaselt kõige jätkusuutlikumaks brändiks. Oma jätkusuutlike tegevustena paneb ettevõte juba täna lehmasõnnikuga bussid ja autod sõitma, järgmise sammuna viib Alexela oma tanklaid üle päikeseenergiale.

19. Aprill 2021

Alexela uudisminutid Muudame maailma

2021. aasta rahvusvahelise jätkusuutlike brändide indeksi tulemusel peab Eesti tarbija Alexelat siinsetest kütuseettevõtetest sotsiaalselt ja keskkonnaalaselt kõige jätkusuutlikumaks brändiks. Uuringu käigus paluti inimestelt hinnangut 50 erinevale Eesti brändile, üldarvestuses kuulub Alexelale tugev 13 koht. Sustainable Brand Index™ brändiuuring viidi Eestis läbi teist aastat.

16. Aprill 2021

Martsik Merit

Alexela Jüri tanklapoe juhataja Merit Martsik liitus eestimaise energiakontserni meeskonnaga vähem kui kolm aastat tagasi, kui senine laotöö muutus igavaks ning tal tuli idee end tanklas poole kohaga teenindajana proovile panna. Töö, seltskond ja klientide teenindamine hakkasid aga Meritile nii meeldima, et ta jäigi Alexelasse.

6. Aprill 2021

Alexela nutihaagis (foto Ardo Kaljuvee)

Energiaettevõte Alexela tõi koostöös TIKIrendiga esimesena Eestis turule nutika rendihaagise teenuse. Alexela loodud lahendusega on haagise rentimine ööpäevaringselt kättesaadav ja seda ka automaattanklatest.

6. Aprill 2021

Alexela nutihaagis

Teete remonti ja tahate materjali poest koju vedada? Soovite remondijäägid jäätmejaama viia? Lõikate viljapuuoksi ja tahate need hakkepuiduks viia? Mõtlete, kuhu minna haagist rentima? Avage aga äpp ja vaadake, kus asuvad lähimad haagised! Meil on nutikas teenus, millega saab telefoni kaudu rentida endale sobivat haagist 24 tundi ööpäevas.

5. Aprill 2021

news-default-pic

01.04.2021 esinevad häired Alexela iseteeninduse ja mobiilirakenduse kasutuses. Häire lahendamisega tegeletakse. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

1. Aprill 2021

news-default-pic

Perioodil 16. - 18.03 esinesid häired Pankade Kaardikeskuse NETS Estonia makseteenuse süsteemides. Sellega kaasnesid Alexela automaattanklates VISA kaartidega teostatud tehingute eest korduvad arveldamised.

19. Märts 2021

CNG Tartu Lõunakeskus

Eestimaine energiaettevõte Alexela avas 16. märtsil Tartu linna tuiksoonel Lõunakeskuse ehk Riia ringristmiku sissepääsutee juures oma biometaani tankla. Ettevõttele on see seitsmest üle-eestilisest biometaani tanklast teine Tartu linnas asuv CNG tankla. Avamise puhul rõõmustab CNG tankijaid ka erihind.

16. Märts 2021