Sinivee Indrek, AS Alexela e-kanalite äriarenduste juht

Olgu selleks ootamatud väljaminekud, sooduspakkumised või siis ammu planeeritud hulk jõulukingitusi – Alexela Kodukrediitkaart on selleks turvaline ja kindel abiline igas (veebi)poes.

11. Detsember 2020

Alexela kontsert Tammistu toetuseks

Jõulueelsel perioodil tulevad Tammistule perekodu rajamiseks puuduoleva summa kogumisel appi Põhjamaade Sümfooniaorkester, kontratenor Andreas Scholl ja dirigent Anu Tali, kes pühendavad oma detsembri algul toimuvad kontserdid Tammistu perekodu toetuseks. Kontserdipileti tulu annetatakse Tammistu perekodu valmimiseks.

19. November 2020

Karmo Piikmann ja Katrin Püks

AS Alexela personalijuht Katrin Püks märgib, et esimene mõte, mis kandideerijatel Alexela nimega seostub on tankla ja vahel ka mugavuspood, ent tegelikkuses avaneb selle unikaalse energiaettevõtte ust paotades hoopis laiem maailm. Maailm, kus on keskmine töötaja vanuses 38 eluaastat ja väärtused, mis sõnavad, et nalja peab ka saama!

17. November 2020

Alexela uudisminutid Muudame maailma

Seekordses Alexela uudisminutites uurime, mis imevigur see kuulikindel kohv on ja saame teada, millised on kõige lemmikumad kohvijoogid Alexela mugavuspoodides. Kristjan Port räägib meile, mis meile siis ikkagi kohvi juures meeldib ja külla lähme ka KohviNohikule, kes toob teadmist, kes joob "pätikat"?

13. November 2020

Alexela uudisminutid Muudame maailma

TV3 eetris saab näha Alexela Autominuteid uues kuues ehk siis Alexela “Muudame maailma” uudisminutid. Saadetes hakkame vaatajateni tooma roheenergia teemalisi uudiseid nii automaailmast kui laiemalt.

10. November 2020

news-default-pic

Alexela sulgeb 30. novembril kell 14.00 tankimiseks Harju maakonnas asuva Kose-Risti automaattankla ja suunab kliendid oma Kose tanklasse, kus asub ka tanklapood.

5. November 2020

Alexela Varahalduse AS, mille alla kuuluvad Alexela grupp ja selle tütarettevõtted, konsolideeritud majandustulemused näitavad 2019. aastal ootuspärast tulemust. Konsolideeritud käive oli 2019. aastal 228 miljonit eurot, aasta varem oli see 276 miljonit eurot. Alexela Varahalduse AS EBITDA ulatus mullu 9,4 miljoni euroni.

2. November 2020

kogukonnaprogramm Aivo Adamson

AS Alexela suvel käivitatud kogukonnaprogrammiga, mille eesmärk on vähendada autosõitudest tulenevat süsiniku jalajälge, on tänaseks liitunud 3214 inimest.

29. Oktoober 2020

Kiviõli Keemiatööstus

Alexela gruppi kuuluvat Kiviõli Keemiatööstust haldav Alexela Varahalduse AS ja KredEx sõlmisid laenulepingu summas 37 miljonit eurot. Laenu tähtaeg on 5 aastat ning intress 2%. Laenulimiit väljastatakse mitmes osas, millest esimene väljamakse toimub juba sel nädalal. Laen võimaldab ettevõttel muuhulgas säilitada Kiviõli Keemiatööstuses rohkem kui 500 töökohta, mis omakorda tähendab Kiviõlis suurima tööandjana leibkondade mõistes üle 1500 inimese eluolu hoidmise.

27. Oktoober 2020