Elu on täis üllatusi! Alexela teenindajad aitavad IIZI vahendusel võrrelda erinevate kindlustusseltside pakkumisi ja leida just Sulle sobivaima liikluskindlustuse.


Leia lähim Alexela tankla kindlustuse ostmiseks

Liikluskindlustus on kohustuslik kindlustus, millega tagatakse Sinu poolt sõidukiga põhjustatud õnnetuse korral kannatanule vara- ja isikukahju hüvitamine.

Kindlustuse valimisel pea meeles, et lepingutele kohaldatavad tingimused, hüvitamise põhimõtted, piirangud ja välistused tulenevad liikluskindlustuse seadusest. Pane tähele, et osad kindlustusseltsid pakuvad kaasa tasuta täiendavaid lisakaitseid.

Liikluskindlustus tee koos IIZI Kahjuabi teenusega, mis aitab Sind probleemsete kahjujuhtumite korral. Pakutava teenusega tagatakse professionaalne juriidiline abi tekkinud olukorra parimaks lahendamiseks. Tegemist on sõidukipõhise teenusega, mis aitab ka kaskojuhtumite korral.

Kui reisid sõidukiga väljaspool Eestit, siis võta kaasa roheline kaart. Roheline kaart on inglise keelne dokument, mis tõendab liikluskindlustuse kehtivust välismaal. Väljaspool Euroopa Majanduspiirkonna lepinguriike on roheline kaart kohustuslik.

Kindlustusteenuse pakkuja on IIZI Kindlustusmaakler AS.

Tutvu teenustingimustega www.iizi.ee või konsulteeri asjatundjaga telefonil 16660.