Alexela Paia tankla

Alexela sulgeb 25. novembril tankimiseks Kaare teel asuva Imavere tankla ja suunab kliendid kilomeeter eemal Tallinn-Tartu maantee ääres Paia ristmikul asuvasse Baltimaade suurimasse Alexela tanklasse. 

Kaare tee 2, Imavere külas, Järva vallas, Järva maakonnas asuva Alexela tankimisvõimalus suletakse 25. novembri pärastlõunal kell 15.00. „Piirkonna elanikud saavad edaspidi tankida Tallinn-Tartu maanteel Paia ristmikul asuvas Baltikumi suurimas Alexelas, kus asub ühtlasi suur mugavuspood ja Tikupoisi restoran,“ rääkis Alexela juhatuse esimees Aivo Adamson. 

Paia ristmikul asuvas Alexela tanklas on parklakohad sajale sõiduautole ja tosinale veokile. Maja teises tiivas tegutseb Tikupoisi restoran, mis mahutab koos katuselause terrassiga 150 külalist. Paia tanklas saab tankida mootoribensiine, diislikütust ja LPG autogaasi. 

Alexela on eestimaine ettevõte, mis tegutseb peamiselt energeetika valdkonnas. Eesti turul unikaalse kombinatsioonina kuuluvad ettevõtte tooteportfelli elekter, maagaas, balloonigaas, mahutigaas ning läbi 106 üle Eesti asuva tankla ka autokütused. Alexelal on lisaks 36 mugavuspoodi. Alexela on pärjatud Kultuuriministeeriumi poolt välja antava Kultuurisõbra tiitliga ning on andnud ja annab jõudu mitmetele kultuuri- ja spordiorganisatsioonidele, sealhulgas Eesti Korvpalliliidule, Eesti Ratsaliidule ja Tallinn International Horse Showle, Suusaliidule, Eesti Tenniseliidule, Põhjamaade Sümfooniaorkestrile, Alexela Kontserdimajale. Ettevõte annab tööd enam kui 1000-le inimesele üle Eesti.

Lisainfo: 
Marit Liik 
Alexela kommunikatsioonijuht
mob +372 53 41 3441
e-post: marit.liik@alexela.ee