Naudi maitsvat ja kvaliteetset kohvi, kogu kokku digitempleid, saa ägedaid kingitusi ja võid võita reisi! 

    

     Suvekampaania peaauhinna võitja on Kaur Lillevälja! Palju õnne võitjale!

  Kuidas koguda digitempleid?

   

  1. Tule Alexela kliendiks ja veendu, et Sinu Kodukaart on seotud Sinu isikukoodiga.

  2. Osta Alexela mugavuspoest kuum jook ja registreeri ost Kodukaardiga.

  Nii lihtne see ongi! Oma digitempleid ja virtuaalseid reisiloosi pileteid näed iseteeninduses.

   

  Logi sisse

   


    

   • 1 kuum jook  = 1 digitempel 
   • 15 digitemplit = 1 vaheauhind
   • Iga 15 digitempli eest saad lisaks 1 loosipileti, mille peaauhinnaks on reis Keenia kohviistandusse.

   Digitemplid ilmuvad Sinu iseteeninduses tehingu sooritamisest hiljemalt järgmisel hommikul. 

    

    


   Kampaania vaheauhinnavalik

    

   Enda kingituse valimiseks esita Alexela mugavuspoes teenindajale oma unikaalne kampaaniakood või isikukood.

    

   Epp Maria Kokamägi õlimaal "Pärast etendust"

   Epp Maria Kokamägi on Eesti maalikunstnik, kel on olnud peaaegu 90 näitust nii Eestis, Soomes, Rootsis, Iirimaal, Saksamaal, Tšehhis kui ka Pariisis. Kokamägi armastab luua õlimaale, akvarelle, raamatukujundusi, ning teatri- ja kinokujundusi. Haapsalus on avatud ka peregalerii Epp Maria Galerii, kus on üleval nii tema kui teiste pereliikmete looming.

   Lola Tehver “Keegi teine 2”

   Maalikunstnik Lola Tehver armastab värve, sest need kujundavad teadlikult või alateadlikult pea kõiki meie igapäevaseid otsuseid, toidust kuni riietuseni. Tehveri loomingus on värvid peamine vahend, andmaks vaatajale sõnadeta edasi kunstniku emotsioone ja mõtteid.

   Jüri Arrak “Vabaduse lähenemine”

   Jüri Arraku kujutatav maailm on äratuntavalt omanäoline. Maalist maali kordub maski tegelaskuju, mis saab vastavalt kontekstile uue tähenduse. Kui varastes teostes leidub pigem irooniat, siis küpses loomingus on esiplaanil eksistentsiaalsed probleemid. “Vabaduse lähenemine” hõljuv hiigelpea kuulutab vabadust inimkonnale, mida on kujutatud rindadena.

   Maria-Liisa Leonidovi joonistus maagiliste kassidega

   Maria-Liisa Leonidovi teosed tunneb ära julgete värvide, maagiliste olendite ning rikkalike detailide poolest. Huvitav on ka see, et Maria-Liisa ei loo oma kunsti vaid lõuendile või paberile: talle meeldib oma loominguga kaunistada nii seinu, mööblit, siidi ja ka kehasid, olles väga hinnatud Eesti tätoveerija.

   Korduvkasutatav toidukarp
   • •    Alexela kampaania "Tee üks pikem kohvipaus" (edaspidi Kampaania) korraldaja on AS Alexela, Roseni 11, 10111 Tallinna (edaspidi Kampaania Korraldaja). 
    •    Kampaania periood on 25.05 – 01.08.2022. Kampaania korraldatakse ja viiakse läbi Eestis. 
    •    Kampaania raames loositakse peaauhinnana välja reis Keenia kohviistandusse ühele inimesele (edaspidi Peaauhind). Auhinnareisil on saatjaks Paulig Eesti poolt inimene, kes reisi läbi viib.
    •    Reis toimub perioodil 16.10 – 23.10.2022.
    •    Peaauhinna reisi kuulub:
        Edasi-tagasi lennupiletid ühele Tallinnast Nairobisse (ümberistumine Istanbulis)
        Reisijale 30 kg äraantav pagas
        Lennujaama ja kohviistanduse transfeerid
        4 ööd majutust David Maguta kohviistanduses, 1 öö majutus The Ark Hotellis Aberdare Rahvuspargi läheduses
        Toitlustust kolm korda päevas
        Rahvuspargi külastust
    NB! Muud võimalikud lisanduvad kulud (st. Peaauhinna reisi mitte kuuluvad kulud) jäävad võitja kanda (näiteks reisikindlustus).
    •    Reisi kirjeldus:
        17.10 – Saabumine Nairobi lennujaama, transfeer Nyeri piirkonda ja Davidi farmi, sisseelamine
        18.10 – Tutvumine Davidi farmiga ja ülevaade farmis toimuvast, Nyeri linna külastus
        19.10 – Nyeri piirkonnas naisfarmer Liliani kohviistanduse külastus, Davidi õe teeistanduse külastus
        20.10 – Dedan Kimathi Ülikooli külastus koos Coffee Technologist õppejõu Chuaga Wa Kinuthiaga.
        21.10 – Aberdare Rahvuspargi külastus, 1 päev
        22.10 – Aberdare Rahvuspargi külastus, 2 päev
        23.10 – Transfeer Nyeri piirkonnast tagasi Nairobi lennujaama, saabumine Eestisse
    •    Kampaania Peaauhinna loosis osalevad kõik Alexela Kodukaardi kliendid (edaspidi Kliendid), kes on kampaania perioodil (25.05-01.08.2022) kogunud vähemalt 15 digitemplit. 15 digitemplit annab 1 virtuaalse loosipileti. Iga järgmise 15 digitempli kokku saamisel saab Klient lisaks ühe virtuaalse loosipileti, suurendades võidu võimalust. Ühe Kliendi poolt loosis osalevate virtuaalsete loosipiletite arv ei ole piiratud. 
    •    Lisaks saab Klient iga 15 digitempli kokku saamisel valida Alexela mugavuspoest omale meelepärase Vaheauhinna. Vaheauhinda välja võttes Kliendi kogutud virtuaalsete Peaauhinna loosipiletite arv ei vähene.
    •    Vaheauhinnaks saab Klient valida (edaspidi Vaheauhind):
        Alexela korduvkasutatava puitkiust Eesti kunstiga kohvitopsi (valikus 4 erinevat disaini) või;
        korduvkasutatava toidukarbi
    •    Kampaania Vaheauhindasid väljastatakse kuni 07.08.2022 või kuni Vaheauhindade lõppemiseni. 
    •    Digitempleid saab koguda järgmiselt: 
        Ostes Alexela mugavuspoest kuuma joogi (kohvjoogi, tee või kakao). Iga kuuma joogi ost annab 1 digitempli.
    •    Digitemplite kogumiseks tuleb kõikide ostude ja tankimiste puhul registreerida oma isikustatud Kodukaart.
    •    Digitemplite seisu uuendatakse 1 kord ööpäevas ning kogutud digitemplite seisu on võimalik jälgida Kliendi iseteeninduses aadressil minu.alexela.ee või Alexela äpis.
    •    Juhul, kui digitemplid ei ilmu Kliendi iseteenindusse tehnilise põhjuse tõttu, siis palume ühendust võtta Kampaania Korraldaja klienditeenindusega ning vastavad digitemplid lisatakse põhjendatud juhul 3 nädala jooksul Alexelale teada andmisest.
    •    Kampaania Peaauhinna võitja loositakse välja juhuslikkuse generaatori abil, kontrollides kõigi Kampaanias nimetatud tingimuste täitmist ning kuulutatakse välja 5 (viie) tööpäeva jooksul peale Kampaania lõppu.
    •    Kampaania Peaauhinna võitja on kohustatud nõustuma intervjuu, filmimise ja pildistamisega ning selle sisu avaldamisega Alexela veebis ja sotsiaalmeedia kanalites (Facebook, Instagram). Antud sisu võib Kampaania Korraldaja kasutada loetletud kanalites 12 kuud alates Peaauhinna loosimisest. Vastav nõustumine on eelduseks Peaauhinna väljastamisele.
    •    Kampaania Korraldaja võtab Peaauhinna võitjaga isiklikult ühendust telefoni või e-maili teel ja lepib Peaauhinna võitjaga kokku vajalikud detailid. 
    •    Kui võitjaga ei ole Kampaania Korraldajast sõltumatutel põhjustel võimalik ühendust saada loosimisele järgneva 7 (seitsme) päeva jooksul, siis on Kampaania Korraldajal õigus jätta Peaauhind esialgsele Peaauhinna võitjale välja andmata ja loosida Kampaanias osalejate seast välja uus võitja. 
    •    Kampaania Korraldajal on õigus jätta Peaauhind  üle andmata juhul, kui võitja ei vasta Kampaania Korraldaja kehtestatud Kampaania tingimustele, võitja on esitanud valeandmeid või kui võitjaga ei ole ühendust saadud reeglites toodud aja jooksul.
    •    Auhindasid ei asendata osaleja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega maksta välja rahas.
    •    Digitempleid ei saa vahetada rahaks. 
    •    Kampaania Peaauhinna loosis saavad osaleda ainult Alexela Kodukaardi erakliendid, kes on vähemalt 18-aastased. Kampaania ei laiene juriidilistele isikutele. 
    •    Kampaania Peaauhinna (reis Keeniasse) loosimises ei saa osaleda Alexela kontserni poolt AGR kaartidega teostatud tehingutega kogutud digitemplitega (sh Alexela kontserni tänased või endised töötajad ja nende pereliikmed, kes teostavad tehinguid AGR kaardiga). 
    •    Kampaanias osalemiseks ei tehta muid tasulisi toiminguid, kui ostude sooritamine digitemplite kogumiseks arvestatavate tehingute näol. 
    •    Kampaania perioodil hakkavad Kampaanias osalemiseks digitempleid koguma kõik isikustatud Kodukaardi kliendid automaatselt.
    •    Kampaania Korraldajal on ühepoolne õigus mõjuval põhjusel muuta Kampaania reegleid või katkestada Kampaania ja lõpetada auhindade väljaandmine. Korraldaja loeb mõjuvaks põhjuseks asjaolu, mida Korraldaja ei saa mõjutada ning mille puhul ei saa temalt mõistlikkuse põhimõttest lähtudes oodata, et ta Kampaania väljakuulutamise ajal selle asjaoluga oleks arvestanud või oleks suutnud selle hilisemat saabumist vältida.
    •    Kampaania Korraldaja ei vastuta võitjatele ja/või kolmandatele isikutele võitude kasutamisel tekkida võivate võimalike kahjude eest.
    •    Kõik kulud, mis Kampaanias osalejal tekivad seoses Kampaanias osalemisega kannab Kampaanias osaleja.
    •    Kõik Kampaanias kasutatavad reklaammaterjalid on illustreeriva iseloomuga. 
    •    Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Kampaania Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik Kampaania Korraldaja otsused Kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
    •    Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kuni 16.08.2022 kirjalikult Kampaania Korraldaja aadressile AS Alexela, Roseni 11, 10111 Tallinn märgusõnaga "Kampaania" või meiliaadressil alexela@alexela.ee. Pretensioonid lahendatakse hiljemalt 10 (kümne) tööpäeva jooksul arvates pretensiooni laekumisest.
    •    Kampaania reeglitega reguleerimata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigi seadustest. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.