Tallinna-Tartu maantee ääres Paia ristis oleval krundil käivad juba mitmendat kuud uue Alexela tankla ja osaühingu Tikupoiss kohvik-restorani ehitustööd. Kohvik-restoran peaks valmis saama hiljemalt mai esimeseks pooleks. Toitlustusettevõte hakkab Imavere kandis tööd andma ligi veerandsajale inimesele.

Peale Alexela tankla ja OÜ Tikupoisi restorani rajatakse Imavere lähedal Paia ristmiku kõrval paiknevale tööstusmaale veel sõidu- ja veoautode parkimisplats, kus veokid saavad ka ööseks või kogu päevaks pikemaks puhkepausiks peatuda, auto selvepesula, laste mänguväljak, koerte jalutusväljak, taluturg, duširuum autojuhtidele ning kohalike tootjate lett tanklas. Tulevikus ei pea maasika- ja suitsukalamüüjad suvel enam maantee ääres kaupa müüma, vaid saavad seda teha tankla kõrval.

„Kohapeal hakatakse pakkuma oma pagaritooteid värskete saiakestega ning kõrval asub suur parkla. Tegemist on esimese omanäolise tankla-restorani kontseptsiooniga Eestis. Maja on spetsiaalselt selleks projekteeritud ja teist sellist Eestis ei ole. Projekteerijaks on AB Luhse ja Tuhal OÜ ning ehitajaks Evicon OÜ. Tankla poole peal hakkab majandama Alexela ja restorani (80 kohta sees ja 70 kohta väljas) poolt hakkab pidama OÜ Tikupoiss, kelle omanikud omavad pikaajalisi kogemusi toitlustusvallas,“ rääkis OÜ Tikupoiss juhatuse liige Priit Palk.

Refereeritud ajalehest "Põltsamaa Teataja", 22.02.2019